Filmat e fundit Te Gjithe Filmat »
The Rendezvous

The Rendezvous

The Rendezvous
IMDb: N/A
N/A
N/A

Rejçëll, një doktoreshë çifute-amerikane dhe Xhejku, një burokrat qeverie arabo-amerikan, ndërmarrin një mision në Lindjen e Mesme duke u munduar të zgjidhin vdekjen e mistershme të vëllait të Rejçëllit, i…

Blade of the Immortal

Blade of the Immortal

Blade of the Immortal
IMDb: N/A
N/A
N/A

Manxhi një samurai shumë i aftë, dënohet me mallkimin e përjetësisë pas një beteje legjendare. I ndjekur nga vrasja brutale e motrës, Manxhi e kupton se vetëm lufta ndaj të…

Sweet Virginia

Sweet Virginia

Sweet Virginia
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ish-kampion rodeoje, miqësohet me një djalë, i cili sapo ka ardhur në qytet. I riu fsheh shumë sekrete që rrezikojnë jetën e secilit prej banorëve…

F

F

F
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup mësimdhënësish duhet të mbrohen nga një grup vrasës i krijuar nga nxënësit, kur shkolla e tyre zhytet ne rrethana vdekjeprurëse.

Beasts of the Southern Wild

Beasts of the Southern Wild

Beasts of the Southern Wild
IMDb: N/A
N/A
N/A

I mbushur me magji, bukuri dhe gëzim, ky fitues i turmave në Festivalin e Filmit Sundance ka dalë si një nga filmat më të mirë të vitit. Talentja e re…

Master Of The Shadowless Kick: Wong Kei-Ying

Master Of The Shadowless Kick: Wong Kei-Ying

Master Of The Shadowless Kick: Wong Kei-Ying
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një film origjinal i HBO Asia, ku tregohet legjenda klasike e Mjeshtrit Hung Gar, Wong Kei-ying! Me aktorët: Sun Hao-ran, Yang Liao, Jiang Ming Yang, Chen Zhi Hui dhe drejtuar…

Tulip Fever

Tulip Fever

Tulip Fever
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një artist bie në dashuri me një vajzë të re të sapomartuar, ndërsa punësohet për të pikturuar portretin e saj gjate Manisë së Tulipanëve në Amsterdamin e shekullit të 17-të.

Crown Heights

Crown Heights

Crown Heights
IMDb: N/A
N/A
N/A

E bazuar në një histori të vërtetë. Kur Kolin Uorner dënohet padrejtësisht për një vrasje që s’e ka kryer, miku I tij, Karl King, përpiqet me çdo gjë që ka…

Logan Lucky

Logan Lucky

Logan Lucky
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy vëllezër përpiqen të kryejnë një vjedhje gjatë garave me makina Nascar.

Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

Saving Private Ryan
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e…

Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.

Most Beautiful Island

Most Beautiful Island

Most Beautiful Island
IMDb: N/A
N/A
N/A

Portreti i vështirësive që duhet të kalojë për mbijetesë një emigrante pa dokumente. Ajo gjendet nga një e kaluar torturuese tek një lojë e rrezikshme.

Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

Hoodwinked Too! Hood VS. Evil

Hoodwinked Too! Hood VS. Evil
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kësulëkuqja po stërvitet në grupin e Motrave Kapuç, kur ajo dhe Ujku thirren për të hetuar zhdukjen e papritur të Hanselit and Gretelit.

Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të…

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
IMDb: N/A
N/A
N/A

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të papritur kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.

Joker

Joker

Joker
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi…

The Villainess

The Villainess

The Villainess
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vrasëse e stërvitur lë pas një mal me kufoma në kërkim të hakmarrjes.

Splice

Splice

Splice
IMDb: N/A
N/A
N/A

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore…

Need for Speed

Need for Speed

Need for Speed
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sapo del nga burgu, ku kishte hyrë për shkak se ja punon një ish-partner në një garë makinash ku vdes shoku i tij i ngushtë, ai arrin të marrë pjesë…

Tracker

Tracker

Tracker
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari…

Rain Man

Rain Man

Rain Man
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo…

Columbus

Columbus

Columbus
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burrë korean ngec në Kolumbus të Indianës ku babai i tij ndodhet në koma. Atje njihet me një vajzë e cila kujdeset për mamanë, një ish-e varur nga droga,…

Birth of the Dragon

Birth of the Dragon

Birth of the Dragon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Filmi Lindja e Dragoit është një rikthim modern i filmit klasik të Brus Lisë dhe rolin që ka luajtur në San Francisko në vitet ’60. I frymëzuar nga beteja epike…

Tidal Wave

Tidal Wave

Tidal Wave
IMDb: N/A
N/A
N/A

Profesori Kim, një gjeolog marine, kupton rrezikun e një mega-cunami që po i drejtohet Haeundaes, një vend turistik i njohur në bregun jugor të Koresë. Ai përpiqet dëshpërimisht të lajmërojë…