Aksion Movies
Survivor

Survivor

Survivor
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një oficer i Shërbimeve të Huaja në Londër mundohet të shmangë një sulm terrorist me qendër Nju Jorkun, por është e detyruar të arratiset kur ajo akuzohet për krimet që…

Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.

Man of Steel

Man of Steel

Man of Steel
IMDb: N/A
N/A
N/A

Planetit Kripton i varfërohen burimet natyrore, dhe dënohet të shpërthej. Pak ditë nga përfundimi një fëmijë lind dhe është i destinuar për të ndryshuar jetën e një planeti të ri…

12 Rounds 3: Lockdown

12 Rounds 3: Lockdown

12 Rounds 3: Lockdown
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij të shpëtojë i gjallë…

Genre: Aksion, Krim, Thriller
Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time
IMDb: N/A
N/A
N/A

Duke u birësuar nga rrugët e Nasafit nga Mbreti Sharaman i Persisë, i riu Dastan rrite midis mbretërve dhe shumë shpejt fiton vendin e tij si luftëtar i madhe dhe…

The Numbers Station

The Numbers Station

The Numbers Station
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur vlerat morale të një agjenti operacionesh të zeza vihen në provë gjatë operacionit të tij të fundit, ai i nënshtrohet një vlerësimi të pafavorshëm psikologjik. Tani po i jepet…

P Storm

P Storm

P Storm
IMDb: N/A
N/A
N/A

Uilliam Luk futet në burg si i burgosur i infiltruar për të hetuar oficerët që marrin ryshfete dhe për të vënë drejtësi.

Cold Blood

Cold Blood

Cold Blood
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vrasës me pagesë jeton i izoluar në një kabinë në cep të liqenit. Një ditë, një vajzë e gjymtuar shkon para derës së shtëpisë së tij. Për ta shpëtuar,…

Hellboy

Hellboy

Hellboy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

Speed

Speed

Speed
IMDb: N/A
N/A
N/A

Polici Jack Traven i SWAT, duhet që ndalojë një bombë brenda një autobusi të qytetit duke e mbajtur shpejtinë a autobusit afërsisht 80/km në orë, për të mos ngadalësuar më…

Independence Day: Resurgence

Independence Day: Resurgence

Independence Day: Resurgence
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy dekada pas cenimit të Ditës së Pavarësisë, Toka përballet me një kërcënim të ri jashtëtokësorësh. Por a do të mjaftojnë mbrojtjet hapësinore tokësore?

Killers Anonymous

Killers Anonymous

Killers Anonymous
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup mbështetës për vrasësit organizon takime të rregullta. Pjesëmarrësit ulen në rreth dhe tregojnë për mëkatet e tyre. Gjithçka fillon të bëhet e dyshimtë kur pjesë e grupit bëhet…

Oblivion

Oblivion

Oblivion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhek Harper është një nga riparuesit e fundit të droneve i pozicionuar në Tokë. Pjesë e një operacioni masiv për të ekstraktuar burime jetësore pas dekadash lufte me një kërcënim…

Furious

Furious

Furious
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në shekullin e 13-të, një ushtar i cili vuan nga amnezia, betohet të hakmerret kundër ushtrisë mongoleze që i bastisi fshatin.

Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë pjesërisht njeri, pjesërisht robot gjendet e çaktivizuar dhe e rikthejnë ne jetë, por nuk mund të kujtoj të kaluarën e saj. Në kërkim të kujtesës ajo zbulon se…

Elysium

Elysium

Elysium
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në vitin 2154 ekzistojnë dy klasa njerëzish: shumë të pasurit që jetojnë në një stacion hapësinor të bërë nga njeriu të quajtur Elizium, dhe pjesa tjetër, që jeton në Tokën…

The Wolf’s Call

The Wolf’s Call

The Wolf’s Call
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në të ardhmen e afërt, një nëndetëse franceze e gjen veten në një situatë krize përballë një rreziku të panjohur.

Backdraft 2

Backdraft 2

Backdraft 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një investigues në departamentin e zjarrfikëses në Çikago duhet të ndalojë një tregtar armësh që përdorë zjarret vdekjeprurëse si zbavitje.

Your Move

Your Move

Your Move
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burrë duhet të ndërmarrë veprime ekstreme për të zbuluar se çfarë ka ndodhur me gruan dhe vajzën e tij të rrëmbyer.

The Last Whistle

The Last Whistle

The Last Whistle
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur lojtari më i mirë i ekipit të futbollit të një gjimnazi vdes gjatë praktikës, të gjithë akuzat bien te trajneri Vik. Në përpjekje për të mbajtur ekipin, ai shkakton…

Daughter of the Wolf

Daughter of the Wolf

Daughter of the Wolf
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një veterane ushtarake ndjek njerëzit që i kanë rrëmbyer djalin.

15 Minutes of War

15 Minutes of War

15 Minutes of War
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në shkurt të vitit 1976 në Xhibuti, merret peng një autobus shkolle në kufirin somalez. Skuadra GIGN dërgohet atje dhe pas 30 orësh tensioni, organizohet një operacion shpëtimi.

Murder Mystery

Murder Mystery

Murder Mystery
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një…

Shazam!

Shazam!

Shazam!
IMDb: N/A
N/A
N/A

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala – SHAZAM! – që nga një djalosh…