Animuar Movies
Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë…

The Wind Rises

The Wind Rises

The Wind Rises
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vështrim mbi jetën e Jiro Horikoshi, njeriut që projektoi aeroplanët luftarakë japonezë gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e…

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën…

Wonder Park

Wonder Park

Wonder Park
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhuni është një vajzë e vogël, por me shumë fantazi. Bashkë me të ëmën, ajo ndërton një park lojërash imagjinar, bashkë me personazhet e tij. Por, ç’mund të ndodhë, nëse…

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
IMDb: N/A
N/A
N/A

Batman, Batgirl dhe Robin krijojnë një aleancë me Breshkat adoleshente Ninxha për të luftuar kundër armikut të betuar të breshkave, Copëtuesi, i cili është bashkuar me Ra’s Al Ghul dhe…

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas ndërhyrjes në një mision të fshehtë, Ndëshkuesi burgoset nga agjentja e S.H.I.E.L.D. dhe Hakmarrësve, Vejusha e Zezë. Nën urdhrat e drejtorit Nik Fjuri, Ndëshkuesi dhe Vejusha e Zezë dërgohen…

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë…

The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç’do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç’do gjë më shpejt seç…

Turbo

Turbo

Turbo
IMDb: N/A
N/A
N/A

Së bashku me skuadrën e tij të zgjuar të kërmijëve dhe shokët e tij të rinj njerëzorë, Turbo, një kërmill që nuk ta mbush syrin, merr përsipër një sfidë gjigante…

Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një udhëtim në kohë bën që anëtarë të Legjionit të Superheronjve të kthehen mbrapa në kohë dhe të bashkëpunojnë me Ligën e Drejtësisë për të mposhtur një skuadër që dëshiron…

MFKZ

MFKZ

MFKZ
IMDb: N/A
N/A
N/A

Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën…

Gnome Alone

Gnome Alone

Gnome Alone
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë…

White Fang

White Fang

White Fang
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse
IMDb: N/A
N/A
N/A

Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një…

Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly
IMDb: N/A
N/A
N/A

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar sajan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet
IMDb: N/A
N/A
N/A

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….

The Grinch

The Grinch

The Grinch
IMDb: N/A
N/A
N/A

Grinçi dhe qeni i tij besnik, Maksi, jetojnë të vetmuar brenda një shpelle në malin Krampit. Kur kushët, që jetojnë pranë tij, vendosin të bëjnë Krishtlindjet më të mëdha dhe…

Reign of the Supermen

Reign of the Supermen

Reign of the Supermen
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas betejës shkatërruese të Ditës së Gjykimit, bota po përpiqet të jetoj pa Supermenin. Kur njerëz të ndryshëm shfaqen duke e quajtur veten Supermen, Lois Lejn dhe të tjerë mblidhen…

Henchmen

Henchmen

Henchmen
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur bota kërcënohet nga një super njeri djallëzor, një adoleshent dhe mësuesi i tij bashkohen për ta ndaluar.

A Wizard’s Tale

A Wizard’s Tale

A Wizard’s Tale
IMDb: N/A
N/A
N/A

Mbretëri tullumbacesh, dragonj policie të përgjumur dhe magjistarë të lumtur… kështu i mban mend Terri përrallat e gjyshes së tij. Vetëm se ato dalin të jenë të vërteta dhe jo…

Sgt. Stubby: An American Hero

Sgt. Stubby: An American Hero

Sgt. Stubby: An American Hero
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e vërtetë e një qeni të humbur që bashkohet me të zotin e tij të ri në fushat e betejës së Luftës së Parë Botërore. Për veprimet e tij…