Cold War (2018) me titra shqip Movies
Cold War

Cold War

Cold War
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ne vitin 1950, një drejtues muzike bie në dashuri me një këngëtare dhe përpiqet ta bind që të arratisen nga Polonia komuniste për në Francë.