Drame Movies
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një nënë sfidon personalisht autoritetet vendore të zgjidhin çështjen e vrasjes së vajzës së saj kur ata nuk arrijnë ta kapin fajtorin.

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e dashurisë e Xhixhit, një gangster që merret me vjedhjen e bankave dhe Bibit, një vajze të re që është pilote garash me makina.

White as Milk, Red as Blood

White as Milk, Red as Blood

White as Milk, Red as Blood
IMDb: N/A
N/A
N/A

Leo është 16 vjeç dhe për të jeta ka vetëm dy ngjyra: të bardhën dhe të kuqen. E bardha është zbrazëtia, heshtja, mërzia ndërsa e kuqja gjaku që rrjedh në…

Lady Bird

Lady Bird

Lady Bird
IMDb: N/A
N/A
N/A

Viti i fundit i gjimnazit një 17 vjeçare që jeton në Sakramento, Kalifornisë fillim të viteve 2000. Problemet me familjen, miqtë, shkollën dhe përpjekjet për të njohur veten dhe vendin…

Trespass

Trespass

Trespass
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

The Nile Hilton Incident

The Nile Hilton Incident

The Nile Hilton Incident
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pastruese është dëshmitare e një vrasjeje në një hotel dhe kjo çështje i ngarkohet një polici, por më vonë do të zbulohet se persona të rëndësishëm nuk duan që…

Darkest Hour

Darkest Hour

Darkest Hour
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë ditëve të para të Luftës së Dytë Botërore, fati i Evropës Perëndimore varet nga Kryeministri britanik të sapoemëruar Uinston Çërçillit, i cili duhet të vendosë nëse do të negociojë…

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një vrasje ndodh në trenin me të cilin po udhëtonte, detektivi Herkul Puar zgjidhet për të zbardhur çështjen.

The Nines

The Nines

The Nines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.

Blood Out

Blood Out

Blood Out
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur detektivet e qytetit te madh refuzojnë të investigojnë me te tej vrasjen qe kishte lidhje me bandat te vëllait te tij, Sherifi i qytetit të vogël Majkell Spenser heq…

Being Flynn

Being Flynn

Being Flynn
IMDb: N/A
N/A
N/A

Duke punuar në një strehë për endacakët në Boston, Nik Flin ri-takohet me babin e tij, një mashtrues dhe poet i vetëshpallur. Duke pasur telashe në jetën e tij personale,…

The Age of Blood

The Age of Blood

The Age of Blood
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kim Ho, njeriu i më i mirë i shpatave në Joseon dhe roja i mbretit, një ditë urdhërohet në burg për të ruajtur të burgosurit. Në mesnatë, ndërkohë që ai…

Cassidy Red

Cassidy Red

Cassidy Red
IMDb: N/A
N/A
N/A

Cassidy Red është një romancë perëndimore e vendosur në sfondin e jugperëndimit amerikan të shekullit të 19-të. Filmi shfaq vajzën kokëfortë që kthehet në vendlindjen e saj, duke kërkuar hakmarrje…

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces
IMDb: N/A
N/A
N/A

“Majat binjake Pjesët e munguara” është një përmbledhje e skenave të fshira apo të zgjeruara të serialit horror amerikan, që mbështetet mbi misteret e disa vrasjeve. Në sezonin e parë,…

The Absent One

The Absent One

The Absent One
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një inspektor së bashku me ndihmësit e tij merr përsipër një çështje për përdhunim dhe vrasje të dyfishtë, e cila implikon një grup studentësh dhe ishte quajtur si e zgjidhur…

Only the Brave

Only the Brave

Only the Brave
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në historinë e vërtetë të pjesëtarëve të Malit Granit, një grup zjarrfikësish elitarë që rrezikojnë gjithçka për të mbrojtur qytetin nga flakët e një zjarri historik.

The Neighbor

The Neighbor

The Neighbor
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burri të moshës së mesme, i martuar prej një kohe të gjatë, e gjen jetën e tij të kthyer kokëposhtë kur një grua joshëse shpërngulet në shtëpinë ngjitur me…

Bajrangi Bhaijaan

Bajrangi Bhaijaan

Bajrangi Bhaijaan
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burrë indian me një zemër të madhe vendos të ndihmojë një vajzë të vogël memece nga Pakistani të bashkohet me familjen e saj.

Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

Edward Scissorhands
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burre i dashur, me gershere në vend të duarve, është sjelle të jetoje në komunitet pasi ka jetuar në izolim.

Braven

Braven

Braven
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një druvar mbron familjen e tij nga një grup i rrezikshëm kontrabandistësh droge.

Wonder

Wonder

Wonder
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në bestsellerin e ‘New York Times’, ‘WONDER’ tregon historinë tepër frymëzuese dhe të ngrohtë të Ougust Pullman. Një djalë me dallime në fytyrë që hyn në klasën e pestë,…

Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.

Roman J. Israel, Esq.
IMDb: N/A
N/A
N/A

Roman J. Izrael është një avokat idealist që e gjen veten në disa seri eventesh të zhurmshme të cilat e çojnë në kriza dhe veprime ekstreme.

Please Stand By

Please Stand By

Please Stand By
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e re autike ikën nga kujdestarët e saj në një përpjekje për të dorëzuar dorëshkrimin e saj në një konkurs për skenarin e “Star Trekut”.

The Devil’s Double

The Devil’s Double

The Devil’s Double
IMDb: N/A
N/A
N/A

I thirrur nga fronti i luftës në pallatin e Sadam Huseinit, togeri i ushtrisë irakene Latif Jahia rraset brenda niveleve më të larta të “familjes mbretërore” kur i kërkohet të…