Familjar Movies
Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë…

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e…

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

The Last Whistle

The Last Whistle

The Last Whistle
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur lojtari më i mirë i ekipit të futbollit të një gjimnazi vdes gjatë praktikës, të gjithë akuzat bien te trajneri Vik. Në përpjekje për të mbajtur ekipin, ai shkakton…

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vizitës në vitin 2015, Marti Mekflaj duhet të përsërisë vizitën e tij në vitin 1955 për të parandaluar ndryshimet katastrofike në 1985… pa ndërhyrë në udhëtimin e tij të…

Back to the Future

Back to the Future

Back to the Future
IMDb: N/A
N/A
N/A

Marti MekFlai, një djalë 17 vjeçar, udhëton aksidentalisht 30 vjet mbrapa në kohë, teksa ishte duke ndihmuar shkencëtarin Emet Braun, me makinën e tij të kohës. Në të shkuarën ai…

Dumbo

Dumbo

Dumbo
IMDb: N/A
N/A
N/A

Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë…

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën…

Dolphin Kick

Dolphin Kick

Dolphin Kick
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë pushimeve në një ishull tropikal, miqësia me një delfin lozonjar e ndihmon Lukun e vogël të gjejë guximin të rikthehet në ujë pas humbjes së papritur të së ëmës.

Wonder Park

Wonder Park

Wonder Park
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhuni është një vajzë e vogël, por me shumë fantazi. Bashkë me të ëmën, ajo ndërton një park lojërash imagjinar, bashkë me personazhet e tij. Por, ç’mund të ndodhë, nëse…

Like Mike

Like Mike

Like Mike
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një jetim 14-vjeçar bëhet superstar i NBA pasi provon një palë atlete me inicialet e zbehura “M.Xh.” brenda tyre.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
IMDb: N/A
N/A
N/A

Batman, Batgirl dhe Robin krijojnë një aleancë me Breshkat adoleshente Ninxha për të luftuar kundër armikut të betuar të breshkave, Copëtuesi, i cili është bashkuar me Ra’s Al Ghul dhe…

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë…

Patrick

Patrick

Patrick
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sara është një vajzë e re, jeta e të cilës është pak e rrëmujshme. Gjëja e fundit që ka nevojë është që të kujdeset për dikë tjetër. Megjithatë, gjyshja e…

Turbo

Turbo

Turbo
IMDb: N/A
N/A
N/A

Së bashku me skuadrën e tij të zgjuar të kërmijëve dhe shokët e tij të rinj njerëzorë, Turbo, një kërmill që nuk ta mbush syrin, merr përsipër një sfidë gjigante…

Nancy Drew and the Hidden Staircase

Nancy Drew and the Hidden Staircase

Nancy Drew and the Hidden Staircase
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nancy dhe shoqet e saj nisen të zgjidhin misterin shtëpisë së pushtuar nga fantazmat në rezidencën Twin Elms. A do të mundet ajo t’i japë shpjegim dritave që pluskojnë, zhurmave…

Gnome Alone

Gnome Alone

Gnome Alone
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë…

A Dog’s Way Home

A Dog’s Way Home

A Dog’s Way Home
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një qenushe udhëton për milje të tëra në kërkim të pronarit të saj.

White Fang

White Fang

White Fang
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dekada pas vizitës së saj origjinale, dadoja magjike kthehet për të ndihmuar përsëri Benksat dhe fëmijët e Majkëllit në këtë periudhë të vështirë të jetës së tyre.

Kim Possible

Kim Possible

Kim Possible
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t’ia kalojë asaj….

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një përpjekje për të penguar planet e Grindelwald për të ngritur magjistarët e gjakut të pastër për të sunduar mbi të gjitha qeniet jo-magjike, Albus Dumbledore regjistron ish-nxënësin e…

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet
IMDb: N/A
N/A
N/A

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….