Fantazi Movies
Justice League

Justice League

Justice League
IMDb: N/A
N/A
N/A

“I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins,…

The Nines

The Nines

The Nines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.

Edward Scissorhands

Edward Scissorhands

Edward Scissorhands
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burre i dashur, me gershere në vend të duarve, është sjelle të jetoje në komunitet pasi ka jetuar në izolim.

Coco

Coco

Coco
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pavarësisht urrejtjes ndaj muzikës, që ka familja e tij prej brezash, i vogli Migel ëndërron të bëhet një muzikant i njohur, si idhulli i tij Ernesto de la Kruz. Në…

Drive Angry

Drive Angry

Drive Angry
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një i burgosur i pavdekshëm që arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga një bandë adhuruesish…

The Mortal Instruments: City of Bones

The Mortal Instruments: City of Bones

The Mortal Instruments: City of Bones
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo…

The Imaginarium of Doctor Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një kompani e lëvizshme teatri i jep audiencës së saj më shumë nga çfarë prisnin…

Jumanji

Jumanji

Jumanji
IMDb: N/A
N/A
N/A

Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, fëmijët bëhen padashur pjesë e…

Invisible Sister

Invisible Sister

Invisible Sister
IMDb: N/A
N/A
N/A

Projekti shkencor në shkollë i Kleas bëhet shumë i çuditshëm, duke shkaktuar që motra e saj më e madhe Moli të bëhet e padukshme.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vetëm sekonda pas ngjarjeve tek “Rrënimi”, Bilbo dhe grupi vazhdojnë të ngjiten në një mal thesari që ishte ruajtur prej shumë kohësh. Por me Gandalfin e Thinjur, i cili po…

Journey to the Christmas Star

Journey to the Christmas Star

Journey to the Christmas Star
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një herë e një kohë, një vajzë e vogël u vu në kërkim të Yllit të Krishtlindjeve, i cili kishte kohë që kishte humbur. Me kurajën dhe ndihmën e disa…

Trolls Holiday

Trolls Holiday

Trolls Holiday
IMDb: N/A
N/A
N/A

Katër filma vizatimorë, me personazhe të Walt Disney-t, në katër aventura argëtuese dhe komike. “Festa e trollëve”, “Baba Njëshi”, “Dita me borë” dhe “Agimi i Krudëve”… Trollët e lumtur, krijesa…

Bright

Bright

Bright
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një botë ku krijesat mistike jetojnë krah për krah me njerëzit… Një polic detyrohet të punojë me një ork për të gjetur një armë për të cilën gjithë janë…

Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë dhe një djalë vijën në një eksplorim për gjetjen e një liqeni mitik në një shkretëtirë.

Olaf’s Frozen Adventure

Olaf’s Frozen Adventure

Olaf’s Frozen Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Aventura e ngrirë e Olfit vijën përsëri duke kërkuar traditat e familjes së ti, për festat e fund vitit.

Spreading Darkness

Spreading Darkness

Spreading Darkness
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një drejtor i korruptuar bëhet gjithnjë e më shumë paranojak. Ai po ndiqet nga viktimat e tij të mëparshme dhe një psikiatër i cili i shpërblen pacientët e tij me…

Radius

Radius

Radius
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burrë i cili do zgjohet me amnezi do i gjeje njerëzit të vdekur misteriozisht.

The Hole

The Hole

The Hole
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy vëllezër ndeshin një vrimë të mistershme në bodrumin e tyre që të çon në një korridor të errët ku janë frikërat dhe makthet e tyre…

Legion

Legion

Legion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Diku, në një restorant bëhet një betejë e paparë për të mbijetuar raca njerëzore. Kur Zoti e humbi besimin tek njerëzit, Ai dërgoi një ushtri me engjëj për ta shkatërruar…

Monster House

Monster House

Monster House
IMDb: N/A
N/A
N/A

Përbindëshat nën shtrat janë mjaft të frikshme, por çfarë ndodh kur një shtëpi e tërë është jashtë për të marrë ju? Tre adoleshentë synojnë të gjejnë kur dalin kundër një…

The Invention of Lying

The Invention of Lying

The Invention of Lying
IMDb: N/A
N/A
N/A

Është një botë ku të gjithë thonë vetëm të vërtetën dhe çdo gjë që ato mendojnë. Mark Bellison është një skenarist që do të pushohet dhe është i dashuruar me…

Outlander

Outlander

Outlander
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nga rrënojat dalin dy armiq: një ushtar nga një botë tjetër, Keinani dhe një krijesë e etur për gjak e njohur si Muruen. Njeriu dhe përbindëshi kërkojnë të dy hakmarrje…

How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një që qytet ku të gjithë përgatiten gjithmonë për Krishtlindjet dhe mendojnë t’i kalojnë ato sa më bukur, duke blerë dhe dërguar dhurata. Duket se këto nuk mjaftojnë dhe vogëlushja Sindi fton…

Phillauri

Phillauri

Phillauri
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një i ri duhet të martohej me një pemë për shkak të një besëtytnie që populli kishte, por kjo pemë kishte më shumë shpirt nga ç’pritej ai…