Filma me titra shqip HD Movies
In a Better World

In a Better World

In a Better World
IMDb: N/A
N/A
N/A

Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ëmën nga kanceri dhe Elias, një djalë…

Then Came You

Then Came You

Then Came You
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adoleshente e sëmurë me kancer, që është në prag të vdekjes, krijon një lidhje të veçantë me një hipokondriak 19 vjeçar. Të dy ndihmojnë njëri-tjetrin për të arritur ëndrrat…

Jalebi

Jalebi

Jalebi
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e re u nis për një udhëtim për ti shpëtuar dhimbjes së një dashurie të humbur. Në trenin që mori u gjend në një kabinë me familjen e…

The Lives of Others

The Lives of Others

The Lives of Others
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në vitin 1984, në Berlinin Lindor, një agjent i policisë së fshehtë, vë në mbikëqyrje një shkrimtar dhe të dashurën e tij. Me kalimin e ditëve, ai gjen veten duke…

An Acceptable Loss

An Acceptable Loss

An Acceptable Loss
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në luftë bëhen sakrifica të mëdha për fitoren. Pas një vendim të drastik që i siguroi Amerikës fitoren ndaj terrorizmit, doktoresha Elizabet Lam fillon të dyshoj nëse vërtet duhet bërë…

Cook Up a Storm

Cook Up a Storm

Cook Up a Storm
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy kuzhinierë të talentuar, njëri i shkolluar në Francë, ndërsa tjetri shef kuzhine i një restoranti të thjeshtë, konkurrojnë në Garën Ndërkombëtare të Gatimit në Kinë. Edhe pse modernja përballet…

Ayla: The Daughter of War

Ayla: The Daughter of War

Ayla: The Daughter of War
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e vërtetë e rreshterit turk, Sulejmanit, i cili shpëton një vajzë të vogël jetime koreane gjatë luftës në Kore.

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet
IMDb: N/A
N/A
N/A

Personazhi gjigant i videolojërave, Ralfi dhe shoqja e tij e vogël, Vanelopi, eksplorojnë botën e panjohur të internetit, në kërkim të një pjese që do të shpëtojë videolojën e Vanelopit….

Southside with You

Southside with You

Southside with You
IMDb: N/A
N/A
N/A

Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë…

Overlord

Overlord

Overlord
IMDb: N/A
N/A
N/A

Më 6 qershor 1944, në ditën e zbarkimit të Forcave Aleate në Francë gjatë Luftës së Dytë Botërore, një grup ushtarësh amerikanë zbulojnë veprat e tmerrshme të gjermanëve me popullin…

Robin Hood

Robin Hood

Robin Hood
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia se si lindi hajduti i famshëm, Robin Hood, për të luftuar lakminë e kishës dhe të politikanëve dhe dëshirën e tyre për pushtet. Nuk është vetëm një histori mbi…

Boy Erased

Boy Erased

Boy Erased
IMDb: N/A
N/A
N/A

Djali i një prifti protestant detyrohet të marrë pjesë në një program ndryshimi njerëzish gej të mbështetur nga kisha pasi detyrohet të dalë hapur para prindërve të tij.

Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur Li Israel, një shkrimtare e “njohur”, ngel hollë nga mënyra se si jeton, ajo vendos të kthej artin e saj në mashtrim.

Kill Your Friends

Kill Your Friends

Kill Your Friends
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një punonjës i A&R që merret me muzikën pop britanike shkon në ekstremet e tij për të gjetur hitin e radhës.

King of Thieves

King of Thieves

King of Thieves
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një histori e vërtetë e famëkeqe mbi një grup kriminelësh në pension, të cilët ia dalin të grabisin një prej lagjeve më të pasura të Londrës. Lakmia e ktheu grabitjen…

High-Rise

High-Rise

High-Rise
IMDb: N/A
N/A
N/A

Jeta për banorët e një kullë fillon të dalë jashtë kontrollit.

Center Stage : Turn It Up

Center Stage : Turn It Up

Center Stage : Turn It Up
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë…

Braid

Braid

Braid
IMDb: N/A
N/A
N/A

Për të fituar para, dy vajza marrin pjesë në një lojë perverse… por pasi gjërat komplikohen ato kuptojnë që paraja është gjëja e fundit që duhet të mendojnë.

Barry Lyndon

Barry Lyndon

Barry Lyndon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një mashtrues irlandez fiton zemrën e një të veje të pasur dhe merr pozitën aristokratike të burrit të saj të vdekur në Anglinë e shekullit të 18-të.

Term Life

Term Life

Term Life
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një njeri, i kërkuar nëpër qytet nga shumë kriminelë, shpreson të jetojë mjaftueshëm gjatë që të marrë sigurimin e jetës që të kontribuojë dhe të sigurojë jetën e vajzës s…

Autumn Blood

Autumn Blood

Autumn Blood
IMDb: N/A
N/A
N/A

Lartë në male një nënë vdes, duke i lënë dy fëmijë jetimë. Nga frika që kane fëmijët ata mbajnë nënë e vdekur sekret. Disa fshatar mundohen ti shkatërrojnë, por në…

At Eternity’s Gate

At Eternity’s Gate

At Eternity’s Gate
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vështrim në jetën e piktorit Vinsent van Gog gjatë kohës që ai jetoi në Arls dhe Auvers-sur-Oise, Francë.

In Order of Disappearance

In Order of Disappearance

In Order of Disappearance
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një qytetar nderi i cili pastron borën e egër në Norvegji, kur djali i tij vritet gabimisht, Nils vendos të veprojë, ndryshe duke ndezur, një luftë ndërmjet gangsterit vegjetarian “Konti”…

Ode to My Father

Ode to My Father

Ode to My Father
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në kohën e Luftës Koreane, betimi i një të riu për t’u kujdesur për familjen e tij shënoi fillimin e një premtimi të përjetshëm që përfshin 60 vjet.