Horror Movies
The Ritual

The Ritual

The Ritual
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup shokësh universiteti ribashkohen për një udhëtim në pyll, por ndeshen me një prezencë kërcënuese që i përndjek.

Go Goa Gone

Go Goa Gone

Go Goa Gone
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup shokësh dhe disa pjestare të Mafies Ruse ngelin të bllokuar në një ishull ! Një lloj droge që ata kanë kan konsumuar fillon ti kthej ata në Zombie.

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fredi Gruger kthehet në këtë Makth Në Rrugën Elm, një ri-imagjinim kontemporan i horrorit klasik. Një grup adoleshentësh nga periferia ndajnë një lidhje të përbashkët me njëri-tjetrin: po përndiqen të…

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

Victor Crowley

Victor Crowley

Victor Crowley
IMDb: N/A
N/A
N/A

10 vite pas masakrës së fundit, kur disa të rinj duan të bëjnë një film mbi historinë e tij, Viktor Crowley shfaqet përsëri dhe rifillon të vrasë.

Toxic Shark

Toxic Shark

Toxic Shark
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i…

Mom and Dad

Mom and Dad

Mom and Dad
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël, detyrohen të mbijetojnë brenda 24 orëve, gjatë së cilave, një virus i madh i shkakton prindërit të sillen në mënyrë agresive,…

Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4

Paranormal Activity 4
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kanë kaluar pesë vjet që nga zhdukja e Ketit dhe Hanterit dhe një familje dëshmon ndodhi të pashpjegueshme në lagjen e tyre kur një aty vijnë një grua me fëmijën…

Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3

Paranormal Activity 3
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në vitin 1988, dy motrat e vogla Keti dhe Kristi përballen me një qenie të padukshme që përndjek shtëpinë e tyre. Edhe pse në fillim duket miqësore, kthehet në agresive,…

Innocent Curse

Innocent Curse

Innocent Curse
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur disa femije qe ishin abuzuar kthehen ne shtepi, abuzuesit e tyre pesojne nje vdekje misterioze pas tri ditesh. Rasti investigohet nga Shinja nderkohe qe gruaja e tij, Naomi afrohet…

Boo 2! A Madea Halloween

Boo 2! A Madea Halloween

Boo 2! A Madea Halloween
IMDb: N/A
N/A
N/A

Madia, Bam dhe Hati shkojnë në një kamp të frikshëm ku ka fantazma. Grupi duhet të vrapojë për të shpëtuar jetët e tyre kur përbindëshat dhe shpirtërat e këqij lëshohen.

The Open House

The Open House

The Open House
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vdekjes së të atit, një adoleshent, bashkë me të ëmën, shkojnë të jetojnë në një shtëpi të vetmuar në mal. Por, vdekja duket se i ndjek pas… Janë ca…

Paranormal Activity

Paranormal Activity

Paranormal Activity
IMDb: N/A
N/A
N/A

JU E KËRKUAT dhe tani hiti surprizë që kritikët e quajnë “një nga filmat më të frikshëm të të gjitha kohërave” mund të përjetohet në vendin më të frikshëm nga…

I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, eksperienca shumë shpejt kthehet në…

I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti,…

Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Jigsaw

Jigsaw

Jigsaw
IMDb: N/A
N/A
N/A

Trupat po shfaqen nëpër qytet e secili prej tyre ka patur një vdekje të tmerrshme. Gjatë kërkimeve, provat të çojnë tek një person: John Kramer. Si është e mundur? Burri…

The Ward

The Ward

The Ward
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një thriller i përqendruar në një grua të re institucionalizuar e cila terrorizohet nga një fantazmë.

The Untamed

The Untamed

The Untamed
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por…

Happy Death Day

Happy Death Day

Happy Death Day
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.

Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati…

V/H/S

V/H/S

V/H/S
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në V/H/S, një grup personash punësohet nga një grup i tretë i panjohur për të hyrë me forcë në një shtëpi të izoluar në fshat dhe të marrin një videokasetë…

The Mist

The Mist

The Mist
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten…

Case 39

Case 39

Case 39
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një punonjëse sociale lufton për të shpëtojë një vajzë nga prindërit e saj abuziv, por shpejt zbulon se gjendja është më e rrezikshme nga çfarë duket…