Komedi Movies
You Might Be the Killer

You Might Be the Killer

You Might Be the Killer
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një punonjës kampi veror që vuan nga humbja e kujtesës papritmas e gjen veten të rrethuar nga trupa të vrarë dhe i kërkon ndihmë shoqes së tij që ka interes…

Lying and Stealing

Lying and Stealing

Lying and Stealing
IMDb: N/A
N/A
N/A

Duke u përpjekur të heqë dorë nga e shkuara e tij kriminale, një hajdut veprash arti bashkëpunon me një aktore seksi për të bërë një mashtrim të madh që të…

Put Grandma in the Freezer

Put Grandma in the Freezer

Put Grandma in the Freezer
IMDb: N/A
N/A
N/A

Simone, një financier i ngathët, bie në dashuri me Klaudian, e cila jeton me pensionin e gjyshes së saj. Kur e moshuara ndërron jetë, Klaudia e fsheh trupin e saj…

Two Night Stand

Two Night Stand

Two Night Stand
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një stuhi dëbore shtyhen dy persona që krijuan një lidhje online ta zgjasin atë lidhje jo me qëllim për një kohë më të gjatë teksa stuhia e dëborës vazhdon gjatë…

Plus One

Plus One

Plus One
IMDb: N/A
N/A
N/A

Beni dhe Alisa, shokë që prej gjimnazit, duke qenë ende singëll, bien dakord të shoqërojnë njëri-tjetrin në çdo dasmë ku i kanë ftuar. Por, shoqëria e gjatë dhe e fortë…

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Making Babies

Making Babies

Making Babies
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vitesh duke u përpjekur të bëjnë një fëmijë, një çift i ri fillon të provojë trajtime të ndryshme mjekësore dhe tradicionale, njëri më I ndërlikuar se tjetri, duke shkaktuar…

Io sono Tempesta

Io sono Tempesta

Io sono Tempesta
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një biznesmen në krye të punës së tij dënohet të shërbejë për një vit në një qendër për të pastrehë.

Cinderela Pop

Cinderela Pop

Cinderela Pop
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një përqasje moderne e përrallës së Hirushes ku një vajzë e cila ëndërron të bëhet DJ, bie në dashuri me një këngëtar romantik por, njerka e saj bën çmos që…

#Roxy

#Roxy

#Roxy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur Cyrus Nollen bashkon forcat me yllin e shkollës së mesme Christian Newville për të ndjekur dashurinë e tij sekrete Roxy Rostand, pa dashje shkakton kërdi ndërsa Roxy bie keq…

Genre: Komedi, Romance
How to Be a Latin Lover

How to Be a Latin Lover

How to Be a Latin Lover
IMDb: N/A
N/A
N/A

Maksimo, që e kalon jetën duke shkuar pas femrave të pasura dhe të moshuara, ndahet nga një martesë 25 vjeçare dhe fillon të jetojë tek shtëpia e motrës së tij….

Little

Little

Little
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e suksesshme transformohet në moshën e saj të adoleshencës, në një moment të jetës së saj, kur presionet e moshës së rritur bëhen të mëdha për t’u përballuar.

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

Zilla and Zoe

Zilla and Zoe

Zilla and Zoe
IMDb: N/A
N/A
N/A

Për të fituar konkursin e ëndrrave të saj, Zoi do të duhet të kthejë dasmën e motrës së saj në një film horror.

Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

Back to the Future Part III
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi mësoi rreth vdekjes së doktor Braun në vitin 1885, Marti udhëton përsëri në kohë për ta shpëtuar atë. Por kur mbajtësja e karburantit në makinën e kohës shpërthen, të…

Party Bus To Hell

Party Bus To Hell

Party Bus To Hell
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup të rinjsh marrin një udhëtim me autobus për të shkuar në një festival erotik. Por kur autobusi u prishet në mes të shkretëtirës ata përballen me një grup…

Murder Mystery

Murder Mystery

Murder Mystery
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i drejton në një…

Shazam!

Shazam!

Shazam!
IMDb: N/A
N/A
N/A

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala – SHAZAM! – që nga një djalosh…

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vizitës në vitin 2015, Marti Mekflaj duhet të përsërisë vizitën e tij në vitin 1955 për të parandaluar ndryshimet katastrofike në 1985… pa ndërhyrë në udhëtimin e tij të…

Back to the Future

Back to the Future

Back to the Future
IMDb: N/A
N/A
N/A

Marti MekFlai, një djalë 17 vjeçar, udhëton aksidentalisht 30 vjet mbrapa në kohë, teksa ishte duke ndihmuar shkencëtarin Emet Braun, me makinën e tij të kohës. Në të shkuarën ai…

Booksmart

Booksmart

Booksmart
IMDb: N/A
N/A
N/A

Emi dhe Molli, të fiksuara pas mësimeve, mendojnë se rezultatet e lart u japin përparësi ndaj moshatarëve, por në prag të diplomimit, papritmas e kuptojnë se mund të kenë humbur…

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën…

The Beach Bum

The Beach Bum

The Beach Bum
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një person rebel me emrin Mundog e jeton jetën sipas rregullave të tij. Një komedi me aktorët e njohur : Matthew McConaughey, Zac Efron, Snoop Dogg…

The Ladykillers

The Ladykillers

The Ladykillers
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në Misisipi. Plani i…