Krim Movies
Cinderella the Cat

Cinderella the Cat

Cinderella the Cat
IMDb: N/A
N/A
N/A

Hirushja lufton që t’i shpëtojë planeve të liga të njerkës dhe gjashtë vajzave të saj. Të gjithë jetojnë në bordin e anijes “Megaride”, një anije e bllokur në portin e…

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një nënë sfidon personalisht autoritetet vendore të zgjidhin çështjen e vrasjes së vajzës së saj kur ata nuk arrijnë ta kapin fajtorin.

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e dashurisë e Xhixhit, një gangster që merret me vjedhjen e bankave dhe Bibit, një vajze të re që është pilote garash me makina.

Trespass

Trespass

Trespass
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një vrasje ndodh në trenin me të cilin po udhëtonte, detektivi Herkul Puar zgjidhet për të zbardhur çështjen.

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces
IMDb: N/A
N/A
N/A

“Majat binjake Pjesët e munguara” është një përmbledhje e skenave të fshira apo të zgjeruara të serialit horror amerikan, që mbështetet mbi misteret e disa vrasjeve. Në sezonin e parë,…

The Absent One

The Absent One

The Absent One
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një inspektor së bashku me ndihmësit e tij merr përsipër një çështje për përdhunim dhe vrasje të dyfishtë, e cila implikon një grup studentësh dhe ishte quajtur si e zgjidhur…

The Devil’s Double

The Devil’s Double

The Devil’s Double
IMDb: N/A
N/A
N/A

I thirrur nga fronti i luftës në pallatin e Sadam Huseinit, togeri i ushtrisë irakene Latif Jahia rraset brenda niveleve më të larta të “familjes mbretërore” kur i kërkohet të…

Chasing the Dragon

Chasing the Dragon

Chasing the Dragon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një emigrant i paligjshëm nga kontinenti kinez hyn në Hong Kongun e korruptuar, të kolonizuar nga britanikët në vitin 1963, duke u transformuar në një trafikant droge të pamëshirshëm dhe…

Accident Man

Accident Man

Accident Man
IMDb: N/A
N/A
N/A

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por…

Suburbicon

Suburbicon

Suburbicon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të tmerrshme.

Oliver Twist

Oliver Twist

Oliver Twist
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një jetimore ku djemtë janë…

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.
IMDb: N/A
N/A
N/A

Djali i një oficeri shumë të famshëm në Korenë e Veriut, dyshohet se është vrasës serial nëpër botë. Për të kapur vrasësin Korea e veriut dhe e jugut bashkë me…

Small Town Crime

Small Town Crime

Small Town Crime
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ish-polic (John Hawkes) gjen trupin e një vajze dhe përmes një akti vetëshpengimi, bën çdo gjë për të gjetur vrasësin, por pa dashje vë familjen e tij në rrezik…

Drive Angry

Drive Angry

Drive Angry
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një i burgosur i pavdekshëm që arratiset nga ferri për t’u hakmarrë ndaj vrasësit të së bijës dhe për të shpëtuar foshnjën e saj të rrëmbyer nga një bandë adhuruesish…

I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2

I Spit on Your Grave 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kejti po përpiqet t’ia dalë në botën mizore të modelingut. Kur pranon një ofertë për të nxjerrë disa fotografi të reja për dosjen e saj, eksperienca shumë shpejt kthehet në…

I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave

I Spit on Your Grave
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një femër e bukur nga qyteti, Xhenifer Hills (Sarah Butler), merr me qira një kabinë të izoluar në fshat për të shkruar romanin e saj më të ri. Së shpejti,…

The Red Maple Leaf

The Red Maple Leaf

The Red Maple Leaf
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit të SHBA-së në Kanada. Vendosmëria për ta…

Jigsaw

Jigsaw

Jigsaw
IMDb: N/A
N/A
N/A

Trupat po shfaqen nëpër qytet e secili prej tyre ka patur një vdekje të tmerrshme. Gjatë kërkimeve, provat të çojnë tek një person: John Kramer. Si është e mundur? Burri…

The Green Hornet

The Green Hornet

The Green Hornet
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vdekjes së babait, Brit Reid, trashëgimtar i një pasurie të madhe, bashkon forcat me asistentin e të atit Katon për t’u bërë skuadra e maskuar në ndjekje të krimit…

The Swindlers

The Swindlers

The Swindlers
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kapitali i madh dhe bisedat e shpejta janë lojërat e kësaj kapele krimi që bashkon aleatë të pamundur nga anë të ndryshme të ligjit. Secili prej tyre ka motivet e…

The Hunted

The Hunted

The Hunted
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në…

Mother

Mother

Mother
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një nënë kërkon me dëshpërim vrasësin që futi në kurth djalin e saj dhe kreu vrasjen barbare të një vajze.

Hangman

Hangman

Hangman
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy detektivë bashkë me një gazetare punojnë fort për të kapur një vrasës serial shumë misterioz i cili frymëzohet nga loja e fëmijëve Hangman (Loja me njeriun e varur).