Mister Movies
Trespass

Trespass

Trespass
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një vrasje ndodh në trenin me të cilin po udhëtonte, detektivi Herkul Puar zgjidhet për të zbardhur çështjen.

The Nines

The Nines

The Nines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fredi Gruger kthehet në këtë Makth Në Rrugën Elm, një ri-imagjinim kontemporan i horrorit klasik. Një grup adoleshentësh nga periferia ndajnë një lidhje të përbashkët me njëri-tjetrin: po përndiqen të…

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

The Absent One

The Absent One

The Absent One
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një inspektor së bashku me ndihmësit e tij merr përsipër një çështje për përdhunim dhe vrasje të dyfishtë, e cila implikon një grup studentësh dhe ishte quajtur si e zgjidhur…

Suburbicon

Suburbicon

Suburbicon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të tmerrshme.

Innocent Curse

Innocent Curse

Innocent Curse
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur disa femije qe ishin abuzuar kthehen ne shtepi, abuzuesit e tyre pesojne nje vdekje misterioze pas tri ditesh. Rasti investigohet nga Shinja nderkohe qe gruaja e tij, Naomi afrohet…

Small Town Crime

Small Town Crime

Small Town Crime
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ish-polic (John Hawkes) gjen trupin e një vajze dhe përmes një akti vetëshpengimi, bën çdo gjë për të gjetur vrasësin, por pa dashje vë familjen e tij në rrezik…

Explosion

Explosion

Explosion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Zhao Xudong është shpërthyes eksplozivësh në minierë. Në një shpërthim që ndodh në minierë ku vriten katër persona, Zhao mbijeton. Ai zbulon se shpërthimi nuk ishte aksident bashkë me vdekjen…

Paranormal Activity

Paranormal Activity

Paranormal Activity
IMDb: N/A
N/A
N/A

JU E KËRKUAT dhe tani hiti surprizë që kritikët e quajnë “një nga filmat më të frikshëm të të gjitha kohërave” mund të përjetohet në vendin më të frikshëm nga…

Boy Missing

Boy Missing

Boy Missing
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një avokate vendos të marrë drejtësinë në duart e veta, pasi djali i saj i rrëmbyer gjendet i traumatizuar dhe policia tregohet e paaftë në kapjen e atij, që vogëlushi…

The Imaginarium of Doctor Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një kompani e lëvizshme teatri i jep audiencës së saj më shumë nga çfarë prisnin…

The Red Maple Leaf

The Red Maple Leaf

The Red Maple Leaf
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një detektiv, që po vuan thellësisht humbjen tragjike të gruas dhe së bijës, caktohet kryehetues për gjetjen e vajzës së rrëmbyer të ambasadorit të SHBA-së në Kanada. Vendosmëria për ta…

Jigsaw

Jigsaw

Jigsaw
IMDb: N/A
N/A
N/A

Trupat po shfaqen nëpër qytet e secili prej tyre ka patur një vdekje të tmerrshme. Gjatë kërkimeve, provat të çojnë tek një person: John Kramer. Si është e mundur? Burri…

Project Eden: Vol. I

Project Eden: Vol. I

Project Eden: Vol. I
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e re, e ndihmuar nga një ish-ushtare bëhet një e kërkuar nga qeveria pasi zbulon se sëmundja e djalit te saj luan nj rol të rëndësishëm në një…

Happy Death Day

Happy Death Day

Happy Death Day
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një studente kolegji duhet të rijetojë ditën e vrasjes së saj pa pushim, gjë e cila do të përfundojë vetëm kur të zbulojë identitetin e vrasësit të saj.

Mother

Mother

Mother
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një nënë kërkon me dëshpërim vrasësin që futi në kurth djalin e saj dhe kreu vrasjen barbare të një vajze.

Hangman

Hangman

Hangman
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy detektivë bashkë me një gazetare punojnë fort për të kapur një vrasës serial shumë misterioz i cili frymëzohet nga loja e fëmijëve Hangman (Loja me njeriun e varur).

Sightings

Sightings

Sightings
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një familje, me banim në Teksas, duhet të ngrihet mbi konfliktet personale, në mënyrë që të luftojë një krijesë kriptide të rrezikshme, që kërcënon jetën e tyre.

Unbreakable

Unbreakable

Unbreakable
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. I vetmi i mbijetuar është Dejvidi,…

Hollow in the Land

Hollow in the Land

Hollow in the Land
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me babain e burgosur nën akuzën e vrasjes, Alisona dhe Brendoni, vëlla e motër, bëhen të dyshuarit e parë, kur qyteti i tyre i vogël preket nga një seri vrasjesh….

Psych: The Movie

Psych: The Movie

Psych: The Movie
IMDb: N/A
N/A
N/A

I gjithë grupi i vjetër bashkohet sërish në prag të festave të fundvitit, pasi një kriminel i paidentifikuar shënjestron njërin prej tyre.

Case 39

Case 39

Case 39
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një punonjëse sociale lufton për të shpëtojë një vajzë nga prindërit e saj abuziv, por shpejt zbulon se gjendja është më e rrezikshme nga çfarë duket…