Sci-fi Movies
Justice League

Justice League

Justice League
IMDb: N/A
N/A
N/A

“I nxitur nga besimi i tij i rifituar te njerëzimi dhe i frymëzuar nga akti vetëmohues i Supermenit, Brus Uejn kërkon ndihmën e aleates së tij të re, Dajana Prins,…

The Nines

The Nines

The Nines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

Scorched Earth

Scorched Earth

Scorched Earth
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një gjuetare shpërblimesh e quajtur Etikus Gejxh ndjek dhe kap kriminelët në një Tokë post-apokaliptike.

Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një makinë kohe me defekt në një resort skish çon një burrë pas në vitin 1986 bashkë me shokët e tij dhe nipin e tij, ku duhet të rijetojnë një…

Shockwave Countdown To Disaster

Shockwave Countdown To Disaster

Shockwave Countdown To Disaster
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një arme e rrezikshme rrezikon të shkatërroj token është ne duart e profesoreshës Kejt dhe familjes se saj ta ndalojnë atë.

Rupture

Rupture

Rupture
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një mama beqare përpiqet të arratiset nga një organizatë misterioze që e ka rrëmbyer.

Death Race: Beyond Anarchy

Death Race: Beyond Anarchy

Death Race: Beyond Anarchy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas dështimit të një sulmi ndaj të burgosurit Frankenshtajn, një ushtar i specializuar hyn në burg për të marrë pjesë në Garën e paligjshme të Vdekjes dhe për të hequr…

Toxic Shark

Toxic Shark

Toxic Shark
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i…

Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ne qytetin e Gothamit te shekullit te 19 Xhek Kasapi po terrorrizon rruget. Eshte detyra e Batmanit te zbuloje kriminelin dhe ti japi fund vrasjeve.

Godzilla: Planet of the Monsters

Godzilla: Planet of the Monsters

Godzilla: Planet of the Monsters
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas luftës gjysmë shekullore kundër përbindëshave gjigante, raca njerëzore, duke e braktisur tokën për arsye sigurie, krijon një grup të vogël për të shkuar në një ekspeditë me qëllim rikthimin…

Predator 2

Predator 2

Predator 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Los Anxhelosi i vitit 1997 gjendet mes një vale të nxehti dhe një vale krimesh, prandaj presioni mbi togerin Majkëll Harrigan për të zgjidhur këtë zinxhir të çuditshëm vrasjesh, rritet…

Project Eden: Vol. I

Project Eden: Vol. I

Project Eden: Vol. I
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e re, e ndihmuar nga një ish-ushtare bëhet një e kërkuar nga qeveria pasi zbulon se sëmundja e djalit te saj luan nj rol të rëndësishëm në një…

The Untamed

The Untamed

The Untamed
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por…

Geostorm

Geostorm

Geostorm
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur rrjeti i satelitëve të projektuar për të kontrolluar klimën globale nis të sulmojë Tokën, do të kemi një luftë me kohën për të zbuluar rrezikun e vërtetë, përpara se…

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

Blade Runner 2049
IMDb: N/A
N/A
N/A

Zbulimi i një vrasësi replikantësh për një sekret të fshehur thellë, e bën të gjurmojë Rik Dekardin që ka 30 vite i humbur.

Sightings

Sightings

Sightings
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një familje, me banim në Teksas, duhet të ngrihet mbi konfliktet personale, në mënyrë që të luftojë një krijesë kriptide të rrezikshme, që kërcënon jetën e tyre.

The Mist

The Mist

The Mist
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një stuhi e frikshme lëshon disa specie ne toke, krijesa te cilat janë te etura për gjak. Ngjarja ndodh ne një qytet, ku një grup i vogël i qytetareve mbeten…

Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away

Everything Beautiful Is Far Away
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë dhe një djalë vijën në një eksplorim për gjetjen e një liqeni mitik në një shkretëtirë.

Beyond Skyline

Beyond Skyline

Beyond Skyline
IMDb: N/A
N/A
N/A

A e dimë vërtet prejardhjen tonë? Zoti, majmuni apo jemi krijuar nga alienët? Fillon të besosh vetëm kur një ditë papritur sulmohesh nga ta. Deri ku arrin njeriu për të…

The Worthy

The Worthy

The Worthy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi shumica e ujit në botë është helmuar, një grup i vogël të mbijetuarish që jetojnë pranë një rezervati ujor futen në një lojë vdekjeprurëse si macja me miun dhe…

Radius

Radius

Radius
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burrë i cili do zgjohet me amnezi do i gjeje njerëzit të vdekur misteriozisht.

Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një forcë e errët kërcënon Alfën, një metropol i stërmadh dhe shtëpi e qenieve të ndryshme nga një mijë planete. Operativët specialë Valeriani dhe Laurelina duhet të nxitojnë për të…

Splice

Splice

Splice
IMDb: N/A
N/A
N/A

Super-ylli i inxhinierisë gjenetike Kliv dhe Elsa specializohen në bashkimin e ADN-së së kafshëve të ndryshme për të krijuar hibride të rinj të jashtëzakonshëm. Tani duan të përdorin ADN-në njerëzore…