Snitch (2013) me titra shqip Movies
Snitch

Snitch

Snitch
IMDb: N/A
N/A
N/A

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe…