Thriller Movies
Cinderella the Cat

Cinderella the Cat

Cinderella the Cat
IMDb: N/A
N/A
N/A

Hirushja lufton që t’i shpëtojë planeve të liga të njerkës dhe gjashtë vajzave të saj. Të gjithë jetojnë në bordin e anijes “Megaride”, një anije e bllokur në portin e…

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird

Racer and the Jailbird
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e dashurisë e Xhixhit, një gangster që merret me vjedhjen e bankave dhe Bibit, një vajze të re që është pilote garash me makina.

Trespass

Trespass

Trespass
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kajli dhe Sara Miller i kanë të gjitha: një vilë të stërmadhe, makina luksoze dhe potencialin për të patur romancë në marrëdhënien e tyre. Ai sapo është kthyer nga një…

Tiger Zinda Hai

Tiger Zinda Hai

Tiger Zinda Hai
IMDb: N/A
N/A
N/A

Frymëzuar nga ngjarje të vërteta “Tigri është gjallë” është një film triller spiunazh që ndjek aventurën e një misioni shpëtimi në Irak.

The Ritual

The Ritual

The Ritual
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup shokësh universiteti ribashkohen për një udhëtim në pyll, por ndeshen me një prezencë kërcënuese që i përndjek.

The Nile Hilton Incident

The Nile Hilton Incident

The Nile Hilton Incident
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pastruese është dëshmitare e një vrasjeje në një hotel dhe kjo çështje i ngarkohet një polici, por më vonë do të zbulohet se persona të rëndësishëm nuk duan që…

The Nines

The Nines

The Nines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aktor në telashe, një skenarist dhe një dizajner i mirënjohur lojërash kompjuterike i gjejnë jetët e tyre të ndërlidhura në mënyra misterioze dhe shqetësuese.

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fredi Gruger kthehet në këtë Makth Në Rrugën Elm, një ri-imagjinim kontemporan i horrorit klasik. Një grup adoleshentësh nga periferia ndajnë një lidhje të përbashkët me njëri-tjetrin: po përndiqen të…

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

Blood Out

Blood Out

Blood Out
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur detektivet e qytetit te madh refuzojnë të investigojnë me te tej vrasjen qe kishte lidhje me bandat te vëllait te tij, Sherifi i qytetit të vogël Majkell Spenser heq…

American Renegades

American Renegades

American Renegades
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ekip marine zbulon një thesar nën ujë në një liqen të Bosnjes. Për ta marrë i duhet të kalojnë një sërë peripecish duke qenë se liqeni i përket territorit…

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces

Twin Peaks: The Missing Pieces
IMDb: N/A
N/A
N/A

“Majat binjake Pjesët e munguara” është një përmbledhje e skenave të fshira apo të zgjeruara të serialit horror amerikan, që mbështetet mbi misteret e disa vrasjeve. Në sezonin e parë,…

The Absent One

The Absent One

The Absent One
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një inspektor së bashku me ndihmësit e tij merr përsipër një çështje për përdhunim dhe vrasje të dyfishtë, e cila implikon një grup studentësh dhe ishte quajtur si e zgjidhur…

The Neighbor

The Neighbor

The Neighbor
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një burri të moshës së mesme, i martuar prej një kohe të gjatë, e gjen jetën e tij të kthyer kokëposhtë kur një grua joshëse shpërngulet në shtëpinë ngjitur me…

Rupture

Rupture

Rupture
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një mama beqare përpiqet të arratiset nga një organizatë misterioze që e ka rrëmbyer.

Death Race: Beyond Anarchy

Death Race: Beyond Anarchy

Death Race: Beyond Anarchy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas dështimit të një sulmi ndaj të burgosurit Frankenshtajn, një ushtar i specializuar hyn në burg për të marrë pjesë në Garën e paligjshme të Vdekjes dhe për të hequr…

The Devil’s Double

The Devil’s Double

The Devil’s Double
IMDb: N/A
N/A
N/A

I thirrur nga fronti i luftës në pallatin e Sadam Huseinit, togeri i ushtrisë irakene Latif Jahia rraset brenda niveleve më të larta të “familjes mbretërore” kur i kërkohet të…

Accident Man

Accident Man

Accident Man
IMDb: N/A
N/A
N/A

Majk Fallon, Njeriu i Aksidentit, është një vrasës gjakftohtë, metodat e të cilit ndjellin policinë dhe kënaqin klientët e tij. Ai është më i miri në atë që bën. Por…

Larceny

Larceny

Larceny
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një skuadër hajdutësh futen në një burg të sigurisë së lartë në Meksikë me planin për të grabitur kapon më të njohur të drogës…

Mom and Dad

Mom and Dad

Mom and Dad
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël, detyrohen të mbijetojnë brenda 24 orëve, gjatë së cilave, një virus i madh i shkakton prindërit të sillen në mënyrë agresive,…

Suburbicon

Suburbicon

Suburbicon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë vetë shkatërrimit të një komuniteti në periferi në vitin 1950, për një familje në dukje normale, bastisja e shtëpisë do të ketë pasoja të tmerrshme.

The Spearhead Effect

The Spearhead Effect

The Spearhead Effect
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vrasjes së mamasë së tij, një gazetar bëhet i famshëm për videot dhe idetë e tij që kritikonin policinë dhe gjykatat. Të nxitur nga fjalimet e tij disa njerëz…

Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ne qytetin e Gothamit te shekullit te 19 Xhek Kasapi po terrorrizon rruget. Eshte detyra e Batmanit te zbuloje kriminelin dhe ti japi fund vrasjeve.

Age of Heroes

Age of Heroes

Age of Heroes
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e vertetë e formimit të 30 njësive të Ian Fleming e Komando, një shenjë paralajmeruese për forcat elite në Mbreterine e Bashkuar.