Filmat e funditTe Gjithe Filmat
The Mechanic (2011)

The Mechanic (2011)

The Mechanic (2011)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vrasës elitar i mëson një djali të ri, i cili ka lidhje me një nga viktimat e tij të mëparshme, se si të vrasë.

The Last House on the Left (2009)

The Last House on the Left (2009)

The Last House on the Left (2009)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i…

Genre: Horror, Thriller
The Gambler (2014)

The Gambler (2014)

The Gambler (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai…

Genre: Drame, Krim, Thriller
The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të vrarë në një aksion thriler me shumë tension. Matt Damon…

The Best of Me (2014)

The Best of Me (2014)

The Best of Me (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Donson dhe Amanda, dy ish -të dashuruar në kohën e gjimnazit ri-gjejnë njëri- tjetrin pas 20 vitesh në qytetin e tyre të vogël, gjatë funeralit të një mikut të tyre…

Genre: Drame, Romance
Teraa Surroor (2016)

Teraa Surroor (2016)

Teraa Surroor (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo…

Soar Into the Sun (2012)

Soar Into the Sun (2012)

Soar Into the Sun (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi kryen së një marifet të rrezikshme gjatë një shfaqje ajrore, pilot i Forcave Ajrore të Koresë së Jugut, Tae-hun përjashtohet nga Shqiponjat e Zeza dhe transferohet në një njësi…

Slugterra: Return of the Elementals (2014)

Slugterra: Return of the Elementals (2014)

Slugterra: Return of the Elementals (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një anëtar i ri i është bashkuar Elit dhe bandës se tij, ai është një mjeshtër i kermbinjve dhe artit te kërmijve fu, Heronjtë do të përballen me një bashkim…

Silent Hill: Revelation 3D (2012)

Silent Hill: Revelation 3D (2012)

Silent Hill: Revelation 3D (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur babai i saj zhduket, Heather Mason tërhiqet në një realitet të çuditshëm dhe tmerrues i cili mban përgjigjet e manktheve që e kanë përndjekur që nga fëmijëria…

Savages (2012)

Savages (2012)

Savages (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë,…

Genre: Drame, Krim, Thriller
Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014)

Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014)

Rurouni Kenshin: The Legend Ends (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Shishio kërcënon qeverinë e Meiji dhe Japoninë me anijen e tij të hekurt. Në mënyrë që ta ndalojë atë, Kenshini mëson nga mjeshtri i tij teknikën finale të luftimit….

Red Sky (2014)

Red Sky (2014)

Red Sky (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pilote i pushuar nga puna Butch Masters drejton një skuadër mashtrues për ndalimin e një shkatërrimi që bëhet në WMD. Masters duhet të lundroj në një trekëndësh dashuri, dhe…

Genre: Aksion, Thriller
Racing Hearts (2014)

Racing Hearts (2014)

Racing Hearts (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një biznesmen ambicioz nga Nju Jorki, kërkon një zog të rrallë që do ta ndihmojë atë të mbyllë një marrëveshje me një sheik nga Dubai. Sapo përmbush misionin e tij…

Genre: Romance
Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse…

Project A (1983)

Project A (1983)

Project A (1983)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Filmi bën fjalë për një luftë kundër piratëve në Hong-Kong. Një dramë kostumesh kineze me shumë aksion dhe muzikë.

People Places Things (2015)

People Places Things (2015)

People Places Things (2015)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Uill Henri është një novelist dhe një profesor në NYC. Në ditëlindjen e pestë të vajzave të tyre atë e lë gruaja. Pas një viti ai fillon që të vërë…

Genre: Komedi
Now Is Good (2012)

Now Is Good (2012)

Now Is Good (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë që po vdiste nga leukemia bën një listë të gjërave që do të donte t’i bënte para se të vdiste. Në fillim të asaj liste ishte dhe humbja…

Meet the Parents (2000)

Meet the Parents (2000)

Meet the Parents (2000)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Greg planifikon ti propozojë të dashurës së tij, Pemit. Megjithatë, ai mëson se më parë duhet ti marrë leje babait strikt të saj. Motra e Pemit do të martohet në…

Mea Culpa (2014)

Mea Culpa (2014)

Mea Culpa (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Frank dhe Simon janë të dy policë të mirë dhe partnerë. Simon ka probleme qëkur vrau tre persona në një aksident me makinë që po e ngiste i dehur, por…

Last Days in the Desert (2015)

Last Days in the Desert (2015)

Last Days in the Desert (2015)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një kapitull i imagjinuar prej 40 ditëve të agjërimit dhe lutjes së Jezusit në shkretëtirë. Në rrugën e tij jashtë vendit të shkretë, Jezusi lufton me Djallin mbi fatin e…

Lake Placid (1999)

Lake Placid (1999)

Lake Placid (1999)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sherifi Henk Kio, Xhek Uells, Keli Skot dhe Hektor Sir tentojnë të ndalojnë një krokodil gjigand, i cili po terrorizon banorët pranë Liqenit të Zi në Mejn.

Juice (1992)

Juice (1992)

Juice (1992)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si ‘Juice’.

Genre: Aksion, Drame, Krim
Jane Got a Gun (2016)

Jane Got a Gun (2016)

Jane Got a Gun (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua i kërkon ish të dashurit të saj për ndihmë në mënyrë që të shpëtojë burrin e saj kriminel nga një bandë që kërkon ta vrasë.

Italian Race (2016) aka Veloce come il Vento

Italian Race (2016) aka Veloce come il Vento

Italian Race (2016) aka Veloce come il Vento
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhulia është një pilote e garave GT. Kur babai i saj ndërron jetë, çdo gjë në jetën e saj merr një drejtim tjetë. E vetmja shpresë për të është vëllai…