Animuar Movies
Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gruaja Mrekulli nis misionin e rrezikshëm: të shpëtojë një vajzë të re, të pushtuar nga një organizatë kriminale. Por, në rrezik, shumë shpejt do të jetë edhe vendlindja dhe njerëzit…

Teen Titans Go! vs. Teen Titans

Teen Titans Go! vs. Teen Titans

Teen Titans Go! vs. Teen Titans
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një antagonist detyron skuadrat 2003 dhe 2013 të luftojnë për të provuar se cili ekip është më i mirë.

Toy Story 4

Toy Story 4

Toy Story 4
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një lodër e re e quajtur “Piruni” bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një…

Astro Kid

Astro Kid

Astro Kid
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas shkatërrimit të anijes kozmike, Uilli, aksidentalisht ndahet nga prindërit e tij. Kapsula e tij zbret në një planet të egër dhe të paeksploruar, ku i duhet të mbijetojë me…

The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vazhdimi i historisë së Maksit dhe miqve të tij të përkëdhelur, duke ndjekur jetën e tyre sekrete pasi pronarët i lënë çdo ditë për punë ose shkollë.

UglyDolls

UglyDolls

UglyDolls
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t’u pëlqyer të tjerëve dhe në…

Batman: Hush

Batman: Hush

Batman: Hush
IMDb: N/A
N/A
N/A

Përshtatje e hisotrisë “Batman: Hash”. Një keqbërës misterioz përpiqet të vrasë Batmanin.

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë…

The Wind Rises

The Wind Rises

The Wind Rises
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vështrim mbi jetën e Jiro Horikoshi, njeriut që projektoi aeroplanët luftarakë japonezë gjatë Luftës së Dytë Botërore.

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e…

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën…

Wonder Park

Wonder Park

Wonder Park
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhuni është një vajzë e vogël, por me shumë fantazi. Bashkë me të ëmën, ajo ndërton një park lojërash imagjinar, bashkë me personazhet e tij. Por, ç’mund të ndodhë, nëse…

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
IMDb: N/A
N/A
N/A

Batman, Batgirl dhe Robin krijojnë një aleancë me Breshkat adoleshente Ninxha për të luftuar kundër armikut të betuar të breshkave, Copëtuesi, i cili është bashkuar me Ra’s Al Ghul dhe…

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas ndërhyrjes në një mision të fshehtë, Ndëshkuesi burgoset nga agjentja e S.H.I.E.L.D. dhe Hakmarrësve, Vejusha e Zezë. Nën urdhrat e drejtorit Nik Fjuri, Ndëshkuesi dhe Vejusha e Zezë dërgohen…

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion

Asterix: The Secret of the Magic Potion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas një aksidenti, Panoramiks vendos të heq dorë nga pozicioni i druidit të fshatit dhe të kërkoj një zëvendësues. Asteriks dhe Obeliks bashkë me banorët e tjerë udhëtojnë në tërë…

The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kanë kaluar pesë vjet qëkur ç’do gjë ishte për mrekulli dhe qytetarët po përballen me një kërcënim të ri, pushtuesit Duplo nga hapësira, që shkatërrojnë ç’do gjë më shpejt seç…

Turbo

Turbo

Turbo
IMDb: N/A
N/A
N/A

Së bashku me skuadrën e tij të zgjuar të kërmijëve dhe shokët e tij të rinj njerëzorë, Turbo, një kërmill që nuk ta mbush syrin, merr përsipër një sfidë gjigante…

Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five

Justice League vs. the Fatal Five
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një udhëtim në kohë bën që anëtarë të Legjionit të Superheronjve të kthehen mbrapa në kohë dhe të bashkëpunojnë me Ligën e Drejtësisë për të mposhtur një skuadër që dëshiron…

MFKZ

MFKZ

MFKZ
IMDb: N/A
N/A
N/A

Anxhelino është vetëm një nga mijëra njerëzit që jetojnë në qytetin DMC. Por një aksident i papritur i shkaktuar nga një vajzë e bukur dhe misterioze, do të ndryshojë jetën…

Gnome Alone

Gnome Alone

Gnome Alone
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë…

White Fang

White Fang

White Fang
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dhëmbi i Bardhë, i lindur nga bashkimi i një qeni-ulkonjë me një ujk, rritet për të patur forcën e kurajën e një ujku, me trupin e një qeni. Ai, bashkë…

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse
IMDb: N/A
N/A
N/A

Adoleshenti Majlls Morales bëhet Spidermen i realitetit të tij, ku rruga e tij kryqëzohet me pesë homologët e tij nga dimensione të tjera kohore. Atyre u duhet të ndalin një…