Astro Kid (2019) me titra shqip Movies
Astro Kid

Astro Kid

Astro Kid
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas shkatërrimit të anijes kozmike, Uilli, aksidentalisht ndahet nga prindërit e tij. Kapsula e tij zbret në një planet të egër dhe të paeksploruar, ku i duhet të mbijetojë me…