Dublime Movies
Anastasia (1997)

Anastasia (1997)

Anastasia (1997)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Magjistari i lig Rasputin bën një magji mbi mbretërinë Romanovs dhe Anastasia e vogël zhduket kur pallati i tyre po pushtohet. Vite më vonë, Dukesha e Madhe ofron një shpërblim…

Balto II: Wolf Quest

Balto II: Wolf Quest

Balto II: Wolf Quest
IMDb: N/A
N/A
N/A

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Balto

Balto

Balto
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një qen Husky i vetmuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse e cila rrezikon të shkatërrojë Alaskën.

Cars 2

Cars 2

Cars 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ylli i famshëm i garave Vetëtima dhe shoku i tij Materi shkojnë përtej oqeanit për të marrë pjesë në garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja do jetë tepër e vështirë…

Cars

Cars

Cars
IMDb: N/A
N/A
N/A

Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare i prirur për të pasur sukses, mëson se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.

Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown
IMDb: N/A
N/A
N/A

Mani, Sidi dhe Diego mësojnë se epoka e akullit po përfundon pasi ato po shkrijnë, ata do mblidhen të gjithë sëbashku për t’u nisur në një udhëtim të gjatë me…

Ice Age

Ice Age

Ice Age
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë Epokës së Akullnajave, një tigër dhëmbëmadh, një përtac dhe një mamuth leshi gjejnë një foshnjë t vogël e cila ka humbur, ata do bëjnë të pamundurën për ta kthyer…

The Lion King

The Lion King

The Lion King
IMDb: N/A
N/A
N/A

Princi Simba dhe babai i tij mbreti, janë nën shënjestrën e xhaxhit të keq i cili ka për qëllim të marrë fronin në dorën e tij…

Mulan II

Mulan II

Mulan II
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin

The Adventures of Tintin
IMDb: N/A
N/A
N/A

Tintini dhe Kapiteni Hadok nisën për të gjetur një thesar të lashtë, por nuk do jetë aq e lehtë për ta pasi  dhe Rakami i kuq bashkë me ekuipazhin e…