Familjar Movies
Toy Story 4

Toy Story 4

Toy Story 4
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një lodër e re e quajtur “Piruni” bashkohet me Udin dhe bandën, miqtë e vjetër dhe të rinj zbulojnë se sa e madhe mund të jetë bota për një…

Astro Kid

Astro Kid

Astro Kid
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas shkatërrimit të anijes kozmike, Uilli, aksidentalisht ndahet nga prindërit e tij. Kapsula e tij zbret në një planet të egër dhe të paeksploruar, ku i duhet të mbijetojë me…

Grand-Daddy Day Care

Grand-Daddy Day Care

Grand-Daddy Day Care
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një familjar e kthen shtëpinë e tij në një qendër kujdesi ditorë për qytetarët e moshuar.

Mia and the White Lion

Mia and the White Lion

Mia and the White Lion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

Familja pa frena a.k.a A fond

Familja pa frena a.k.a A fond

Familja pa frena a.k.a A fond
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një familje niset për pushime bashkë me gjyshin. Rrugës makina e tyre e re s’mund të ndalojë dhe për pak përplasen me qindra makina në trafik.

Soul Surfer

Soul Surfer

Soul Surfer
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sërfistja adoleshente Betani Hemillton tejkalon peripecitë dhe frikën e rikthimit në ujë pasi humbi krahun e majtë nga një sulm peshkaqeni.

A Dog’s Journey

A Dog’s Journey

A Dog’s Journey
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kjo është historia e një qeni që ndjek porosinë e pronarit, për t’u kujdesur dhe mbrojtur mbesën e tij. Një detyrë e rëndësishme që ai e përmbush me përkushtim, mes…

The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vazhdimi i historisë së Maksit dhe miqve të tij të përkëdhelur, duke ndjekur jetën e tyre sekrete pasi pronarët i lënë çdo ditë për punë ose shkollë.

Descendants 3

Descendants 3

Descendants 3
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për t’u bashkuar me…

Aladdin

Aladdin

Aladdin
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia përrallore e Aladinit dhe llambës magjike. E Xhindit blu, majmunit Abu dhe e të ligut Xhafar.

UglyDolls

UglyDolls

UglyDolls
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t’u pëlqyer të tjerëve dhe në…

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters

Lego DC Batman: Family Matters
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dyshimet fillojnë të ngrihen pasi Batman, Batgirl, Robin dhe super-heronjtë e tjerë marrin ftesa të mistershme. Megjithatë, vlerat e familjes duhet të ruhen kur Batmani dhe skuadra e tij takojnë…

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants

Minuscule: Valley of the Lost Ants
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një çift të rinjsh braktisin piknikun e tyre, ndizet një luftë për ushqimet mes dy fise milingonash, fisi i milingonave të zeza dhe atyre të kuqe. Një bubureze e…

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…

The Last Whistle

The Last Whistle

The Last Whistle
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur lojtari më i mirë i ekipit të futbollit të një gjimnazi vdes gjatë praktikës, të gjithë akuzat bien te trajneri Vik. Në përpjekje për të mbajtur ekipin, ai shkakton…

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

Back to the Future Part II
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vizitës në vitin 2015, Marti Mekflaj duhet të përsërisë vizitën e tij në vitin 1955 për të parandaluar ndryshimet katastrofike në 1985… pa ndërhyrë në udhëtimin e tij të…

Back to the Future

Back to the Future

Back to the Future
IMDb: N/A
N/A
N/A

Marti MekFlai, një djalë 17 vjeçar, udhëton aksidentalisht 30 vjet mbrapa në kohë, teksa ishte duke ndihmuar shkencëtarin Emet Braun, me makinën e tij të kohës. Në të shkuarën ai…

Dumbo

Dumbo

Dumbo
IMDb: N/A
N/A
N/A

Klasiku Dambo, elefanti me veshët e mëdhenj, arrin të shpëtojë cirkun me aftësinë e tij për të fluturuar. Por bashkë me shokët e tij të vegjël, Millin dhe Xhoin, zbulojnë…

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure

Norm of the North: King Sized Adventure
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një objekt i lashtë e i çmuar kinez është vjedhur nga një arkeolog i keq, i quajtur Dekster. Me ndihmën e miqve të tij lemingë, Normi duhet të mbajë fjalën…

Dolphin Kick

Dolphin Kick

Dolphin Kick
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë pushimeve në një ishull tropikal, miqësia me një delfin lozonjar e ndihmon Lukun e vogël të gjejë guximin të rikthehet në ujë pas humbjes së papritur të së ëmës.

Wonder Park

Wonder Park

Wonder Park
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhuni është një vajzë e vogël, por me shumë fantazi. Bashkë me të ëmën, ajo ndërton një park lojërash imagjinar, bashkë me personazhet e tij. Por, ç’mund të ndodhë, nëse…

Like Mike

Like Mike

Like Mike
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një jetim 14-vjeçar bëhet superstar i NBA pasi provon një palë atlete me inicialet e zbehura “M.Xh.” brenda tyre.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
IMDb: N/A
N/A
N/A

Batman, Batgirl dhe Robin krijojnë një aleancë me Breshkat adoleshente Ninxha për të luftuar kundër armikut të betuar të breshkave, Copëtuesi, i cili është bashkuar me Ra’s Al Ghul dhe…