Fantazi Movies
Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines

Wonder Woman: Bloodlines
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gruaja Mrekulli nis misionin e rrezikshëm: të shpëtojë një vajzë të re, të pushtuar nga një organizatë kriminale. Por, në rrezik, shumë shpejt do të jetë edhe vendlindja dhe njerëzit…

Journey to China: The Mystery of Iron Mask

Journey to China: The Mystery of Iron Mask

Journey to China: The Mystery of Iron Mask
IMDb: N/A
N/A
N/A

Udhëtari anglez Xhonatan Grin merr nga Piteri i Madh një urdhër për të krijuar hartën e Lindjes së Largët Ruse. Edhe një herë ai ndërmerr një udhëtim të gjatë plot…

Yesterday

Yesterday

Yesterday
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhek Malik është një këngëtar pa fat në një qytet të Anglisë, ëndrrat e të cilit po marrin fund edhe pse shoqja e tij vazhdon ta mbështesë. Pas një aksidenti…

The Medallion

The Medallion

The Medallion
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një detektiv nga Hong Kongu pëson një aksident fatal lidhur me medaljon misterioz dhe shndërrohet në një luftëtar të pavdekshëm me superfuqi.

Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro

Happy as Lazzaro
IMDb: N/A
N/A
N/A

Lazaro, një punëtor i ri zemërmirë dhe Tankredi, një fisnik i ri, i mallkuar nga imagjinata e tij, formojnë një lidhje të pazakontë kur Tankredi i kërkon Lazaros ta ndihmojë…

Paradise Hills

Paradise Hills

Paradise Hills
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një konvikt i mistershëm korrigjon vajzat kokëforta për t’u përshtatur me dëshirat ekzakte të ambjentit që i rrethon.

The Knight of Shadows: Between Yin and Yang

The Knight of Shadows: Between Yin and Yang

The Knight of Shadows: Between Yin and Yang
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një gjuetar demonësh (Jackie Chan), lufton përbindëshat që hyjnë në botën e njerëzve me ndihmën e një oficeri dhe disa përbindëshave të vegjël.

The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die
IMDb: N/A
N/A
N/A

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Daybreakers

Daybreakers

Daybreakers
IMDb: N/A
N/A
N/A

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik – të detyruar…

Baskın

Baskın

Baskın
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ndërsa po bënin patrullimin rutinë në lagjen e tyre, një skuadër policie merr nje telefonate për ndihmë nga disa njerëz që ndodheshin në një vend të çuditshëm. Sapp arrijne atje…

Aladdin

Aladdin

Aladdin
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia përrallore e Aladinit dhe llambës magjike. E Xhindit blu, majmunit Abu dhe e të ligut Xhafar.

UglyDolls

UglyDolls

UglyDolls
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t’u pëlqyer të tjerëve dhe në…

Above the Shadows

Above the Shadows

Above the Shadows
IMDb: N/A
N/A
N/A

Holli, një vajzë që është venitur deri në padukshmëri duhet të gjejë rrugën e shpëtimit me ndihmën e të vetmit njeri që mund ta shohë dhe ta dëgjojë, ish-boksieri Shejn…

Genre: Fantazi, Romance
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një botë ku njerëzit mbledhin Pokemonë për beteja, një djalë shfaqet me një Pikaçu inteligjent që kërkon të bëhet detektiv.

Man of Steel

Man of Steel

Man of Steel
IMDb: N/A
N/A
N/A

Planetit Kripton i varfërohen burimet natyrore, dhe dënohet të shpërthej. Pak ditë nga përfundimi një fëmijë lind dhe është i destinuar për të ndryshuar jetën e një planeti të ri…

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time
IMDb: N/A
N/A
N/A

Duke u birësuar nga rrugët e Nasafit nga Mbreti Sharaman i Persisë, i riu Dastan rrite midis mbretërve dhe shumë shpejt fiton vendin e tij si luftëtar i madhe dhe…

Missing Link

Missing Link

Missing Link
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me ëndrrën për të qenë aventurieri më i madh i të tëra kohërave, sër Lionel Frost, kryen udhëtime të rrezikshme për të vërtetuar legjendat më të jashtëzakonshme të botës. Për…

Harmony

Harmony

Harmony
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e re me aftësinë që të thith frikën nga njerëzit e tjerë, duhet të mësoj të kontrolloj fuqitë dhe frikërat e saj, që të arrij të luftoj negativitetin…

Hellboy

Hellboy

Hellboy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është…

Hellboy II: The Golden Army

Hellboy II: The Golden Army

Hellboy II: The Golden Army
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në këtë aventurë HellBoy (Ron Perlman) dhe skuadra e tij duhet të shpëtojë botën nga krijesat rebele dhe Princi Nuada (Luke Goss).

Furious

Furious

Furious
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në shekullin e 13-të, një ushtar i cili vuan nga amnezia, betohet të hakmerret kundër ushtrisë mongoleze që i bastisi fshatin.

Little

Little

Little
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e suksesshme transformohet në moshën e saj të adoleshencës, në një moment të jetës së saj, kur presionet e moshës së rritur bëhen të mëdha për t’u përballuar.

Checkered Ninja

Checkered Ninja

Checkered Ninja
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur xhaxhai i tij, pas një udhëtimi në Tajlandë, i sjell dhuratë kukullën-ninxha me kuadrate, Eske zbulon se kukulla është e gjallë dhe mund ta ndihmojë atë me problemet në…