Ghost Shark (2013) Movies
Ghost Shark

Ghost Shark

Ghost Shark
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t’u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël…