Krim Movies
Analyze This (1999)

Analyze This (1999)

Analyze This (1999)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një komedi për një psikiatër, pacienti numër një i të cilit është një shef bandash i pasigurt.

American Mary (2012)

American Mary (2012)

American Mary (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia ndjek studenten e mjekësisë, Meri Meison, ndërsa ajo mbetet trokë dhe humbet çdo interesë ndaj botës së kirurgjisë që dikur e adhuronte. Joshja e parave të lehta e çon…

Rustom (2016)

Rustom (2016)

Rustom (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në vitin 1959, një oficer marinas i dekoruar akuzohet për vrasjen e dashnorit të gruas së tij.

Wazir (2016)

Wazir (2016)

Wazir (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një terrorist i vret vajzën një oficeri policie në një shkëmbim zjarri në Dehli. Pas kësaj ngjarje në jetën e oficerit hyn një i moshuar të cilit gjithashtu i është…

The Mechanic (2011)

The Mechanic (2011)

The Mechanic (2011)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vrasës elitar i mëson një djali të ri, i cili ka lidhje me një nga viktimat e tij të mëparshme, se si të vrasë.

The Gambler (2014)

The Gambler (2014)

The Gambler (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai…

Genre: Drame, Krim, Thriller
The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të vrarë në një aksion thriler me shumë tension. Matt Damon…

Savages (2012)

Savages (2012)

Savages (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë,…

Genre: Drame, Krim, Thriller
Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse…

Juice (1992)

Juice (1992)

Juice (1992)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Katër adoleshentë nga qendra e qytetit e shohin veten në ndjekje të pushtetit dhe lumturisë, të cilat ata i referohen si ‘Juice’.

Genre: Aksion, Drame, Krim
Inherent Vice (2014)

Inherent Vice (2014)

Inherent Vice (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjatë viteve 60-70, Lerri Sportelo, merr një të dhënë nga e dashura e tij mbi një komplot për rrëmbimin e një pasaniku.

Death Note: L Change the World (2008)

Death Note: L Change the World (2008)

Death Note: L Change the World (2008)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vazhdim i tregimit të trilerit të famshëm japonez. Këtë herë përqendrohet te karakteri “L”.

Cockneys vs Zombies (2012)

Cockneys vs Zombies (2012)

Cockneys vs Zombies (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vendasit në Londër vs Zombit: Ky film Britanik flet për një grup kriminelësh të paaftë që vendosin të grabisin një bankë, në mënyrë që të shpëtojnë “shtëpinë e pensionistëve” të…

Amanda Knox (2016)

Amanda Knox (2016)

Amanda Knox (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në ngjarjet rreth vrasjes së studentes britanike, Meredit Kërçer.

Perez. (2014)

Perez. (2014)

Perez. (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një avokat duhet të kalojë cakun midis ligjit dhe krimit për të mbrojtur vajzën e tij…

Big Match (2014)

Big Match (2014)

Big Match (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Çoi Ik-Ho është një yll i talentuar artesh marciale plot humror. Por një ditë ai dënohet për vrasje. Ejs është një planifikues lojërash i shtresës së lartë koreane. Ai është…

Genre: Aksion, Komedi, Krim
April Rain (2014)

April Rain (2014)

April Rain (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një grup terroristësh bëjnë komplot për të sulmuar Shtetet e Bashkuara, një njësi speciale ushtarake hetimore duhet të identifikojë, depërtojë dhe neutralizojë kërcënimin.

7 Hours to Go (2016)

7 Hours to Go (2016)

7 Hours to Go (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Arjuni do të shkojë për të takuar të fejuarën e tij në Gjykatën e Lartë, por e fejuara e tij do të vritet atje. Ai do të marrë peng 7…

Nightcrawler (2014)

Nightcrawler (2014)

Nightcrawler (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t’u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t’i…

Lions for Lambs (2007)

Lions for Lambs (2007)

Lions for Lambs (2007)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë…

Genre: Drame, Krim, Mister
Entrapment (1999)

Entrapment (1999)

Entrapment (1999)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një agjente e sigurimit është dërguar nga punëdhënësi i saj për të gjetur dhe për të ndihmuar për të kapur një hajdut arti.

Adventures of Arsene Lupin (2004)

Adventures of Arsene Lupin (2004)

Adventures of Arsene Lupin (2004)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Hajduti i madh Arsen Lupen, gjatë aventurave të tij duhet të përballet me vdekjen misterioze të babait të tij dhe Zhozefinën, një grua e çuditshme e cila duket se është e pavdekshme…

Tokarev (2014)

Tokarev (2014)

Tokarev (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur Mafia Ruse rremben vajzen e nje ish-krimineli, ai bashkon grupin e vjeter dhe e merr drejtesine ne duart e veta.

Genre: Aksion, Krim, Thriller