Mister Movies
In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një oficer policie në Filadelfia lufton me një fiksim të përjetshëm për të zbuluar një vrasës serik misterioz, krimet e të cilit vështirë të shpjegohen.

The Black String

The Black String

The Black String
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.

2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi zbulohet një artifakt misterioz i groposur nën sipërfaqen e Hënës, njerëzimi nis një kërkim për të gjetur origjinën e tij me ndihmën e një kompjuteri inteligjent H.A.L. 9000.

All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup nxënësish gjimnazi ftojnë Mendi Lejnin, një vajzë të pafajshme dhe të dëshirueshme, në një festë fundjave në një fermë të izoluar. Ndërkohë që festa vazhdon, numri i pjesëmarrësve…

10 Minutes Gone

10 Minutes Gone

10 Minutes Gone
IMDb: N/A
N/A
N/A

Gjithçka bazohet te një njeri, kujtesa e të cilit humbet gjatë një grabitje banke që shkon keq. Karakteri do të duhet të bashkojë së bashku 10 minutat e humbura nga…

Agent Sai Srinivasa Athreya

Agent Sai Srinivasa Athreya

Agent Sai Srinivasa Athreya
IMDb: N/A
N/A
N/A

Agjenti Sai Srinivasa Atreia është një thriller, humoristik që sillet rreth aventurave të një detektivi në Nelor.

Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home
IMDb: N/A
N/A
N/A

Të vendosur për të mos e lejuar Anabelën të shkaktojë trazira të tjera, hetuesit paranormalë Ed dhe Loren Uoren e mbyllin kukullën brenda dhomës së objekteve në shtëpinë e tyre….

American Woman

American Woman

American Woman
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua rrit nipin e vogël pasi vajza e saj zhduket…

The Others

The Others

The Others
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua që jeton në shtëpinë e vjetër të mbuluar nga errësira me dy fëmijët e saj alergjikë ndaj dritës, është e bindur që shtëpia e saj është e pushtuar…

Black Tide

Black Tide

Black Tide
IMDb: N/A
N/A
N/A

Zhdukja e papritur e 16-vjeçarit, Deni Arnault, e çon detektivin e alkoolizuar, Fransua Viskonti, në një hetim të mbushur me sekrete, ku asgjë nuk është ashtu si duket. Teksa përballet…

Angel of Mine

Angel of Mine

Angel of Mine
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e pikëlluar për vdekjen e vajzës së saj humbet kontrollin e realitetit kur fillon të mendojë që vajza e saj mund të jetë akoma gjallë.

Self/less

Self/less

Self/less
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pasanik që merret me pasuri të patundshme dhe që lëngon nga një sëmundje vdekjeprurëse transferon vetëdijen e tij në një trup të ri e të shëndosh, ama shpejt merr…

The Boat

The Boat

The Boat
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një marinar që po lundronte vetëm është i kyçur brenda një varke e cila është nën drejtim autopilot.

Genre: Mister, Thriller
The Purity of Vengeance

The Purity of Vengeance

The Purity of Vengeance
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një konspiracie të madhe.

The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall

The Vanishing of Sidney Hall
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sidnei Holl aksidentalisht gjen suksesin dhe dashurinë në një moshë të re, pastaj papritur, zhduket pa lënë gjurmë.

The Lake House

The Lake House

The Lake House
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një doktoreshë e vetmuar, që është në një shtëpi të pazakontë në liqen, fillon të shkëmbejë letra dashurie me një arkitekt të irrituar, që ka banuar aty më parë. Dhe…

Into the Ashes

Into the Ashes

Into the Ashes
IMDb: N/A
N/A
N/A

Me një punë të ndershme dhe bashkëshorte të dashur, Nik Brener besonte se kishte shpëtuar nga e shkuara e tij kriminale. Por grupi i tij i vjetër nuk e kishte…

The Souvenir

The Souvenir

The Souvenir
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një studente e re e filmit të viteve 80′ pëfshihet në mënyrë romatike me një burrë të komplikuar dhe jo të besueshëm.

Share

Share

Share
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një gjimnaz shkaktohet një kaos nga një video intime e një nxënëseje, Mendit, në rrethana aspak të favorshme. Tani, Mendi dhe familja e saj duhet të luftojnë për të…

My Bloody Valentine

My Bloody Valentine

My Bloody Valentine
IMDb: N/A
N/A
N/A

Tomi kthehet në vendlindjen e tij në përvjetorin e dhjetë të masakrës së natës së Shën Valentinit ku u vranë 22 persona. Në vend të mirëpritjes, Tomi e gjen veten…

Pod

Pod

Pod
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një ndërhyrje familjare shkon tmerrësisht keq brenda një shtëpie të izoluar pranë liqenit.

Exotica

Exotica

Exotica
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një njeri i rrënuar nga kujtimet, fillon të frekuentojë klubin Ekzotika duke u përpjekur të gjejë ngushëllim. Por edhe atje, gjen të fshehur të shkuarën e tij.

Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten

Phoenix Forgotten
IMDb: N/A
N/A
N/A

20 vjet pas zhdukjes së tre adoleshentëve nga dritat misterioze që u shfaqën mbi Feniks, Arizona, publikohen pamje të reja të orëve të fundit të ekspeditës së tyre fatale.

Genre: Horror, Mister, Sci-fi
Batman: Hush

Batman: Hush

Batman: Hush
IMDb: N/A
N/A
N/A

Përshtatje e hisotrisë “Batman: Hash”. Një keqbërës misterioz përpiqet të vrasë Batmanin.