Muzikë Movies
Yesterday

Yesterday

Yesterday
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhek Malik është një këngëtar pa fat në një qytet të Anglisë, ëndrrat e të cilit po marrin fund edhe pse shoqja e tij vazhdon ta mbështesë. Pas një aksidenti…

Selena

Selena

Selena
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e vërtetë e Selena Kintanila-Peres, një këngëtare “Tehano” e lindur në Teksas, e cila u bë shumë e famshme duke u renditur e para me albumet e saja në…

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly
IMDb: N/A
N/A
N/A

Rritja e yllit të rrepit Trevis Skot, fokusuar në periudhën e publikimit të “Botës Astro” (Astroworld është albumi i tretë dhe shumë i suksesshëm nga rreperi dhe producenti Amerikan Trevis…

High Strung

High Strung

High Strung
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh…

Wild Rose

Wild Rose

Wild Rose
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua e re nga Glasgou, ëndërron të bëhet këngëtare e muzikës kantri në Neshvill, por ajo që i bëhet pengesë është jeta e saj e mbushur me telashe.

Descendants 3

Descendants 3

Descendants 3
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për t’u bashkuar me…

The Dirt

The Dirt

The Dirt
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia se si Motlei Kru u bë një nga grupet më të njohur të rrokut në histori.

UglyDolls

UglyDolls

UglyDolls
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një aventurë e animuar në të cilën kukullat e shëmtuara përballen me atë që do të thotë të jesh ndryshe, luftojnë prej dëshirës për t’u pëlqyer të tjerëve dhe në…

Teen Spirit

Teen Spirit

Teen Spirit
IMDb: N/A
N/A
N/A

Violet është një adoleshente e ndrojtur e cila ëndërron të arratiset nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur pasionin e saj për këngën. Me ndihmën e një mësuesi…

Her Smell

Her Smell

Her Smell
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një këngëtare rroku lufton me ngazëllim ndërsa përpiqet të rimarrë frymëzimin krijues që çoi bendin e saj në sukses.

Muslum

Muslum

Muslum
IMDb: N/A
N/A
N/A

Biografia e këngëtarit të njohur turk, Myslym Gurses, i ashtuquajtur “Myslym Baba”, jeta dhe dramat e tij.

Gully Boy

Gully Boy

Gully Boy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Muradi, 22-vjeçari që jeton në një geto të Mumbait, është bir i një shoferi, që ka punuar shumë për ta shkolluar atë. Por, për Muradin, ka lindur tashmë një ëndërr…

Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.

Climax

Climax

Climax
IMDb: N/A
N/A
N/A

Disa kërcimtarë francezë mblidhen në një ndërtesë të largët, bosh, për të bërë prova në një natë dimri. Festa gjatë gjithë natës shndërrohet në një makth halucinacionesh kur mësojnë se…

Center Stage : Turn It Up

Center Stage : Turn It Up

Center Stage : Turn It Up
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë…

Center Stage

Center Stage

Center Stage
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t’u bërë balerinë, secili përballet me problemet dhe stresin e stërvitjes…

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody
IMDb: N/A
N/A
N/A

Historia e grupit legjendar rrok dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).

StreetDance 2

StreetDance 2

StreetDance 2
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi u poshtërua nga Grupi i kërcimit “Te pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash përpiqet të mbledhë kërcimtaret me të mire nga e gjithë bota për një tjetër beteje kërcimi!

A Night at the Roxbury

A Night at the Roxbury

A Night at the Roxbury
IMDb: N/A
N/A
N/A

Dy vëllezër budallenj ëndërrojnë të kenë klubin e tyre të natës ose të paktën të futen në klubin më të hatashëm dhe më ekskluziv në qytet, te Roxburi.

StreetDance 3D

StreetDance 3D

StreetDance 3D
IMDb: N/A
N/A
N/A

Për të fituar Kampionatin e Kërcimit të Rrugës, një skuadër kërcimi detyrohet të punojë me kërcimtarë baleti të Shkollës Mbretërore në shkëmbim të një vendi për prova…

A Star Is Born

A Star Is Born

A Star Is Born
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.

Center Stage: On Pointe

Center Stage: On Pointe

Center Stage: On Pointe
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bela Parker, e cila ka jetuar gjithmonë nën hijen e motrës së saj shumë të suksesshme, gjen një mundësi për t’u rekrutuar në një nga kompanitë më të famshme të…

Beat the World

Beat the World

Beat the World
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në Detroid, ëndrrat madje edhe jetën e vënë në rrezik tre grupe kërcimtarësh të përgatitur për t’u ndeshur në garën ndërkombëtare të “Beat The World”. Sepse tani është dueli përfundimtar…

Save the Last Dance

Save the Last Dance

Save the Last Dance
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të…