Netflix Movies
Amanda Knox (2016)

Amanda Knox (2016)

Amanda Knox (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Bazuar në ngjarjet rreth vrasjes së studentes britanike, Meredit Kërçer.

News of the World (2020)

News of the World (2020)

News of the World (2020)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një Teksan i cili udhëton nëpër Perëndimin e egër duke sjellë lajmet e botës te banorët e qytetit, pranon të ndihmojë në shpëtimin e një vajze të re që ishte…

Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)

Pieces of a Woman (2020)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi lindja në shtëpi e një zonjë të re, përfundon në një tragjedi të pabesueshme, ajo fillon një odise zie, e cila përfundon me prishjen e marrëdhënies së saj me…

Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop

Operation Christmas Drop
IMDb: N/A
N/A
N/A

Ndërsa mblidhte prova për të mbështetur mbylljen e një baze tropikale të Forcave Ajrore të Sh.B.A, Erica njihet me kapitenin e bazës që ka në plan t’a mbyllë, por gjërat…

The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again

The Princess Switch: Switched Again
IMDb: N/A
N/A
N/A

Psi Dukesha Margaret papritur trashëgon fronin në Montenaro dhe kalon një periudhë jo të mirë me të dashurin e saj, Kevinin, i takon Princeshës Stacy t’a marrë situatën në dorë…

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi shoku, kërmilli i SpongeBobit Gary, është rrëmbyer, ai dhe Patriku nisen drejt një aventurë epike në qytetin e humbur të atlantikut për t’a sjellë Gary’n përsëri në shtëpi.

Sonora

Sonora

Sonora
IMDb: N/A
N/A
N/A

1931, një vit i nacionalizmave ku Kinezët dëbohen nga Sonora, SH.B.A. deporton meksikanët dhe mbyll kufijtë e saj. Dymbëdhjetë njerëz të dëshpëruar kalojnë shkretëtirën e Sonoras me një Chrysler të…

Over the Moon

Over the Moon

Over the Moon
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në këtë film të animuar, një vajzë ndërton një anije kozmike dhe niset në të, duke shpresuar të takojë një perëndeshë mitike të hënës.