Thriller Movies
Rustom (2016)

Rustom (2016)

Rustom (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në vitin 1959, një oficer marinas i dekoruar akuzohet për vrasjen e dashnorit të gruas së tij.

Who Am I (2014) a.k.a Who Am I – Kein System ist sicher

Who Am I (2014) a.k.a Who Am I – Kein System ist sicher

Who Am I (2014) a.k.a Who Am I – Kein System ist sicher
IMDb: N/A
N/A
N/A

Benxhamin është një pirat kompjuterësh nga Gjermania, atë e ftojnë të bëhet pjesë e një grupi të ri piratësh që do të bëjë emër në skenën botërore. Por gjërat nuk…

Underdog Knight 2 (2011)

Underdog Knight 2 (2011)

Underdog Knight 2 (2011)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Lao San rikthehet për të luftuar krimin në qytet duke u përpjekur të parandalojë disa kriminelë mjaft të rrezikshëm, të cilët…

The Last House on the Left (2009)

The Last House on the Left (2009)

The Last House on the Left (2009)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi një nga bandë psikopatësh rrëmbejnë dhe sulmojnë brutalisht dy vajza, gjejnë strehim në një shtëpi pushimi që i përket prindërve të një prej viktimave. Kur e ëma dhe i…

Genre: Horror, Thriller
The Gambler (2014)

The Gambler (2014)

The Gambler (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai…

Genre: Drame, Krim, Thriller
The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)

The Bourne Supremacy (2004)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të vrarë në një aksion thriler me shumë tension. Matt Damon…

Savages (2012)

Savages (2012)

Savages (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Beni dhe Çoni janë dy miq të pandarë që fëmijë, ata kanë krijuar një biznes mjaft të mirë me kultivimin e mariuhanës, ata ndajnë sëbashku dhe dashurojnë të njëjtën vajzë,…

Genre: Drame, Krim, Thriller
Red Sky (2014)

Red Sky (2014)

Red Sky (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pilote i pushuar nga puna Butch Masters drejton një skuadër mashtrues për ndalimin e një shkatërrimi që bëhet në WMD. Masters duhet të lundroj në një trekëndësh dashuri, dhe…

Genre: Aksion, Thriller
Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)

Pulp Fiction (1994)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse…

Mea Culpa (2014)

Mea Culpa (2014)

Mea Culpa (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Frank dhe Simon janë të dy policë të mirë dhe partnerë. Simon ka probleme qëkur vrau tre persona në një aksident me makinë që po e ngiste i dehur, por…

Death Note: L Change the World (2008)

Death Note: L Change the World (2008)

Death Note: L Change the World (2008)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vazhdim i tregimit të trilerit të famshëm japonez. Këtë herë përqendrohet te karakteri “L”.

Chappie (2015)

Chappie (2015)

Chappie (2015)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi rrëmbehet që në lindje nga kriminelët, Çapi bëhet djali i adoptuar në një familje të çuditshme dhe të çrregullt. Çapi ka dhunti nga natyra, dhe është një robot unik,…

A Conspiracy of Faith (2016)

A Conspiracy of Faith (2016)

A Conspiracy of Faith (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

“Konspiracion Besimi” : Një letër e vjetër që ka udhëtuar përtej oqeanit shumë kohë më parë, gjendet në Jutland. Letra është e vështirë të deshifrohet, por kur hetuesi danez nga…

31 (2016)

31 (2016)

31 (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pesë punëtorë karnavasesh rrëmbehen dhe mbahen peng në një ndërtesë të braktisur, si ferr, ku detyrohen të luajnë një lojë të dhunshme, qëllimi i të cilës është të mbijetosh 12…

Vychislitel (2014)

Vychislitel (2014)

Vychislitel (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

10 të burgosur, të dënuar me internim në një planet armiqësor XT-59, duhet të hapin rrugën përmes moçalit për të arritur në Ishullin e Lumturisë, vendi i vetëm i sigurt,…

Uncaged (2016)

Uncaged (2016)

Uncaged (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një adoleshent somnambul vendos një kamerë në ballë dhe zbulon një sekret ogurzi të familjes së tij.

Perez. (2014)

Perez. (2014)

Perez. (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një avokat duhet të kalojë cakun midis ligjit dhe krimit për të mbrojtur vajzën e tij…

Girl House (2015)

Girl House (2015)

Girl House (2015)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një studenteje të re dhe të bukur i nevojiten para për shkollim, dhe shkon në Shtëpinë e Vajzave që përmban një faqe interneti X. Por pasi një fans i çmendur…

Genre: Horror, Thriller
Disorder (2015) aka Maryland

Disorder (2015) aka Maryland

Disorder (2015) aka Maryland
IMDb: N/A
N/A
N/A

Vinsenti, një ushtar i sapo ardhur nga Afganistani, vuan nga një çrregullim stresi. Atij i caktohet detyra të mbrojë Xhesikën, gruan e një biznesmeni.

Camino (2015)

Camino (2015)

Camino (2015)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në xhunglën e Kolumbisë, një reportere fotografon të vërtetën pas një grupi misionarësh të cilët nuk janë ata që duken…

April Rain (2014)

April Rain (2014)

April Rain (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një grup terroristësh bëjnë komplot për të sulmuar Shtetet e Bashkuara, një njësi speciale ushtarake hetimore duhet të identifikojë, depërtojë dhe neutralizojë kërcënimin.

7 Hours to Go (2016)

7 Hours to Go (2016)

7 Hours to Go (2016)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Arjuni do të shkojë për të takuar të fejuarën e tij në Gjykatën e Lartë, por e fejuara e tij do të vritet atje. Ai do të marrë peng 7…

Nightcrawler (2014)

Nightcrawler (2014)

Nightcrawler (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t’u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t’i…

The Good Shepherd (2006)

The Good Shepherd (2006)

The Good Shepherd (2006)
IMDb: N/A
N/A
N/A