Stream in HDDownload in HD- SHIKO FOTON SI TE SHKARKOSH FILMAT
Kliko -> Google Chrome & Opera & Microsoft Edge
Kliko -> Mozilla Firefox
- SHIKO VIDEON SI TE SHKARKOSH FILMAT
Kliko-> Google Chrome & Opera & Microsoft Edge
- Ju lutemi prisni 10-15 sekonda derisa te shfaqen minutat e filmit dhe me pas klikoni butonin Play
-Ne qofte se minutat e filmit nuk shfaqen pas 15 sekondave thjesht beni refresh faqen e filmit
- Per modelet Iphone & Celularet e vjeter shkarkimi eshte i pamundur
- Titrat e filmave nuk jane prej stafit tone !
- Titra24.Com ju mundeson Shikim me te shpejte se kudo dhe Shkarkim me nje klikim
- Filma Gjithsej: 6397

Girl House (2015)

Një studenteje të re dhe të bukur i nevojiten para për shkollim, dhe shkon në Shtëpinë e Vajzave që përmban një faqe interneti X. Por pasi një fans i çmendur zbulon vendndodhjen e shtëpisë, ajo e gjen veten në një situatë të tmerrshme…

Kategoria: HorrorThriller