- Meso si te shkarkosh me Google Chrome & Opera & Microsoft Edge ose Mozilla
- SHIKO VIDEON SI TE SHKARKOSH FILMAT Google Chrome & Opera & Microsoft Edge
- Ju lutemi prisni 5-10 sekonda derisa filmi te shfaqet dhe me pas klikoni butonin play
- Per disa lloje celularesh & Iphone shkarkimi eshte i pamundur
- Titrat e filmave nuk jane prej stafit tone !
- Titra24.Com ju mundeson Shikim me te shpejte se kudo dhe Shkarkim me nje klikim
- Filma Gjithsej: 4830

I Can Quit Whenever I Want

Një profesor universiteti e gjen veten papunë për shkak të mos financimit të kërkimit të tij shkencor. I gjendur ngushtë, me mjaft pagesa për të bërë, ai ndërmerr një vendim drastik, do të përdor zbulimin tij për të prodhuar një drogë të pastër e të ligjshme. Krijon me miqtë e tij profesorë një bandë shpërndarësish droge. Fillimi do të jetë emocionues, por situata do tu dalë jashtë kontrollit.