Filma horror me titra shqip Movies
Would You Rather (2012)

Would You Rather (2012)

Would You Rather (2012)
IMDb: N/A
N/A
N/A

E dëshpëruar për të ndihmuar vëllain e saj të sëmurë, një grua e re pa qënë në dijeni, pranon të konkurojë në një lojë vdekjeprurëse “Do ishit gati të…” i…

Ninja Apocalypse (2014)

Ninja Apocalypse (2014)

Ninja Apocalypse (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

I përshtatur për vrasjen e Mjeshtrit të Madh, disa ninxha nga Klani i Humbur duhet të luftojnë sipas mënyrës së tyre në një bunker bërthamor nëntokësor, të mbushur me hordhitë…

Siberia (2019)

Siberia (2019)

Siberia (2019)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Klint është një njeri pothuajse i vdekur që jeton i vetëm në një tundër të ngrirë. Sidoqoftë, ky izolim nuk mund të sjellë as evazion, as paqe. Një natë, ai…

A Werewolf in England (2020)

A Werewolf in England (2020)

A Werewolf in England (2020)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një Këshilltar i Famullisë dhe një kriminel strehohen në një shtëpi në një fshat të largët, pa dijeni se ujqërit e etur për mish banojnë në tokat pyjore përreth dhe…

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)

Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nëse dita më e keqe e jetës tuaj do të përbëhej nga një vrasje aksidentale e të dashurës tuaj me një sëpatë, me një rrethore prej zinxhiri rreth krahut tuaj,…

Death of Me (2020)

Death of Me (2020)

Death of Me (2020)
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi nisen për pushime një çift duhet të zbulojë misterin që mshihet pas një video-je të çuditshme që tregon njërin prej tyre duke vrarë tjetrin.

Broil

Broil

Broil
IMDb: N/A
N/A
N/A

Broil ndjek një familje jofunksionale që garon për të kontrolluar të ardhmen e pasurisë së tjerve.

Freaky

Freaky

Freaky
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi ndërron trupin me një vrasës serial të çmendur, një vajzë e re në shkollën e mesme zbulon se ka më pak se 24 orë para se ndryshimi të bëhet…

Don’t Listen

Don’t Listen

Don’t Listen
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pas vdekjes së djalit të tij të vogël në shtëpinë e tyre të re, Daniel dëgjon një fantazmë teksa lutet për ndihmë, duke e nxitur atë të kërkojë një ekspert…

1408

1408

1408
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një njeri i specializuar në demaskimin e dukurive paranormale vendoset në dhomën 1408 ne hotelin Dolphin në Nju Jork. Menjëherë pasi vendoset ai përballet me një terror të pa imagjinueshëm.

Proxy

Proxy

Proxy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Jeta e tre prindërve të cilët kanë ndarë humbjen e një fëmije. Motivet nuk janë ato që duken dhe shëndeti mendor është i paktë në këtë thriller.

Vampire Academy

Vampire Academy

Vampire Academy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Roza Hathaway është një Dhampir, gjysëm njeri-gjysëm vampir, gardiane e një Moroi, vampirë të vdekshëm e paqësore që jetojnë të fshehur në botën tonë. Detyra e saj është të mbrojë…

Triggered

Triggered

Triggered
IMDb: N/A
N/A
N/A

Nëntë miq të vjetër shkollë, të cilët mbajnë një sekret të errët në vetvete, nisen për kamping në pyll. Pas një nate të madhe feste, ata zgjohen me bomba vetëvrasëse…

The Mortuary Collection

The Mortuary Collection

The Mortuary Collection
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në pritje të pensionit, një punonjës varrezash shpjegon disa nga historitë më të çuditshme që ka hasur në karrierën e tij në shumë vite. Por çdo gjë do ndryshoje kur…

The Human Race

The Human Race

The Human Race
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në racën njerëzore, një grup prej 80 njerëzve janë grabitur nga jeta e tyre e përditshme dhe të gjithë u ri-shfaqën në një vend të fshehtë. Këta njerëz janë nga…

Possessor Uncut

Possessor Uncut

Possessor Uncut
IMDb: N/A
N/A
N/A

Zotëruesi ndjek një agjent i cili punon për një organizatë sekrete që përdor teknologjinë e implantimit të trurit për të banuar në trupat e njerëzve të tjerë – në fund…

Spell

Spell

Spell
IMDb: N/A
N/A
N/A

Në një udhëtim me avion drejt Apalaçias rurale, një familje rrëzohet në një zonë të humbur. Ndërkohë që një pjesë e saj nuk dihet ku është, Markus T. Uds, kryefamiljari,…

Nocturne

Nocturne

Nocturne
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një pianiste tepër e talentuar bën një ujdi Faustiane për të kaluar motrën e saj më të madhe në një institucion prestigjioz për muzikantë klasikë.