Horror Movies
It

It

It
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup fëmijësh që i tallin bashkohen së bashku kur një demon që ndryshon formë, me pamjen e një klouni, fillon të lëndojë fëmijë.

In the Tall Grass

In the Tall Grass

In the Tall Grass
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi dëgjuan thirrjen e një djali të ri për ndihmë, një motër dhe vëlla futen në një fushë të gjerë me bar të gjatë në Kansas, por së shpejti zbulojnë…

The Blackcoat’s Daughter

The Blackcoat’s Daughter

The Blackcoat’s Daughter
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur dy vajza të reja mbeten të bllokuara në shkollë gjatë pushimeve të dimrit, një forcë djallzore dhe e rrezikshme sulmon jetët e tyre dhe punonjësve të shkollës.

The Young Cannibals

The Young Cannibals

The Young Cannibals
IMDb: N/A
N/A
N/A

Shtatë shokë thërrasin me anë të magjisë një përbindësh kur mashtrohen për të ngrënë hamburgerë me mish njeriu…

Prey

Prey

Prey
IMDb: N/A
N/A
N/A

Tobi lufton për mbijetesë në një ishull ndërkohë që, një forcë djallëzore e ndjek atë, duke lënë trupa të vdekur pas.

The Black String

The Black String

The Black String
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pasi kalon një natë me një femër të bukur dhe misterioze, një burrë sëmuret dhe fillon të besojë që është viktima e një komploti të lig mbinatyror.

All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup nxënësish gjimnazi ftojnë Mendi Lejnin, një vajzë të pafajshme dhe të dëshirueshme, në një festë fundjave në një fermë të izoluar. Ndërkohë që festa vazhdon, numri i pjesëmarrësve…

Bloodline

Bloodline

Bloodline
IMDb: N/A
N/A
N/A

Përndjekur nga kujtimet e errëta të fëmijërisë, Evan, një punonjës social dhe baba për herë të parë, has vështirësi në përmbajtjen e dëshirës për t’u hakmarrë.

Hex

Hex

Hex
IMDb: N/A
N/A
N/A

Romanca që një çift pret të kalojë kthehet në një kaos pasi ata preken nga një forcë dashakeqe.

Crawl

Crawl

Crawl
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e re teksa përpiqet të shpëtojë babanë e saj gjatë një uragani të shkallës 5, e gjen veten në një shtëpi të përmbytur ku do t’i duhet të…

The Furies

The Furies

The Furies
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vajzë e gjen veten duke luftuar për të qëndruar gjallë në një lojë vdekjeprurëse, ku gratë janë nën gjuetinë e burrave të maskuar.

Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home
IMDb: N/A
N/A
N/A

Të vendosur për të mos e lejuar Anabelën të shkaktojë trazira të tjera, hetuesit paranormalë Ed dhe Loren Uoren e mbyllin kukullën brenda dhomës së objekteve në shtëpinë e tyre….

Haunt

Haunt

Haunt
IMDb: N/A
N/A
N/A

Për Hallouin, një grup miqsh hasin në një shtëpi “ekstreme” të pushtuar nga fantazmatqë premton të ushqejë frikërat e tyre më të errëta. Nata bëhet vdekjeprurëse ndërsa arrijnë te kuptojnë…

The Others

The Others

The Others
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua që jeton në shtëpinë e vjetër të mbuluar nga errësira me dy fëmijët e saj alergjikë ndaj dritës, është e bindur që shtëpia e saj është e pushtuar…

Nightmare Cinema

Nightmare Cinema

Nightmare Cinema
IMDb: N/A
N/A
N/A

Pesë të panjohur hyjnë në një teatër ku përballen me sekretet dhe frikën e tyre më të madhe në formën e një filmi.

Ghost Shark

Ghost Shark

Ghost Shark
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t’u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël…

Child’s Play

Child’s Play

Child’s Play
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një nënë i dhuron djalit të saj 13-vjeçar një kukull për ditëlindje, pa e ditur natyrën e tij të ligë dhe faktin që edhe mund të vrasë njerëzit që nuk…

The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die

The Dead Don’t Die
IMDb: N/A
N/A
N/A

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Jaws

Jaws

Jaws
IMDb: N/A
N/A
N/A

Kur një peshkaqen vrasës shkakton kaos në një komunitet plazhi, mbetet në dorë të një sherifi lokal, një biologu detar dhe një detari të vjetër të mposhtin bishën.

The Golden Glove

The Golden Glove

The Golden Glove
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një vrasës serial shkakton tmerr mes banorëve të Hamburgut gjatë fillimit të viteve 1970.

Itsy Bitsy

Itsy Bitsy

Itsy Bitsy
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një relike misterioze e lashtë lëshon nja merimangë gjigante që terrorizon një nënë të vetme me fëmijët e saj.

Daybreakers

Daybreakers

Daybreakers
IMDb: N/A
N/A
N/A

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik – të detyruar…

Darker than Night

Darker than Night

Darker than Night
IMDb: N/A
N/A
N/A

Sloen Karter është një vajzë e re e cila ka humbur shikimin së fundmi. Babai i saj largohet në fundjavë dhe shoqëri i bëjnë dy miqtë e saj të ngushtë,…

Tone-Deaf

Tone-Deaf

Tone-Deaf
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grua shkon në fshat për të kaluar një fundjavë të qetë pas humbjes së punës së saj dhe ndarjes me të dashurin. Ajo merr me qira shtëpinë e një…