Stream in HDDownload in HD- SHIKO FOTON SI TE SHKARKOSH FILMAT
Kliko -> Google Chrome & Opera & Microsoft Edge
Kliko -> Mozilla Firefox
- SHIKO VIDEON SI TE SHKARKOSH FILMAT
Kliko-> Google Chrome & Opera & Microsoft Edge
- Ju lutemi prisni 10-15 sekonda derisa te shfaqen minutat e filmit dhe me pas klikoni butonin Play
-Ne qofte se minutat e filmit nuk shfaqen pas 15 sekondave thjesht beni refresh faqen e filmit
- Per modelet Iphone & Celularet e vjeter shkarkimi eshte i pamundur
- Titrat e filmave nuk jane prej stafit tone !
- Titra24.Com ju mundeson Shikim me te shpejte se kudo dhe Shkarkim me nje klikim
- Filma Gjithsej: 6397

The Bourne Supremacy (2004)

Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të vrarë në një aksion thriler me shumë tension. Matt Damon është heroi perfekt i cili vuan nga amnezia. Ai ka lënë të kaluarën e tij të dhunshme dhe ka një jetë normale me të dashurën e tij, Maria. Por planet e tij prishen kur një vrasës i pamëshirshëm bie në gjurmët e tij. I ndjekur nga një armik i panjohur, Bourne tregon se është një shënjestër e thjeshtë. Shumë adrenalinë, skena aksioni shumë spektakolare, një realizim fantastik dhe një nga thrilerat më inteligjent i viteve të fundit.